YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

11 Eylül 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

11 Eylul Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda BABADAĞINOĞLU (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.FARKATAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.PİRSUSLU (1) ve MURTAZA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi formuyla AKHUN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.LOKOMOTİF (5) en yakın takipçisi olacaktır.DEMİRCENK (2) ve TAŞKIR (3) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki LADY TULPAR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.METİN ABİ (6) en yakın takipçisi olacaktır.WAR REASON (4) ve STRIKE HARD (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla CARACAS (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.PISCES (7) en yakın takipçisi olacaktır.COCHABAMBA (5) ve BAHATHER (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Formda olan EUPHRATES (3) koşudaki favori isimdir.ERSEZAR (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.BALA HATUN (7) ve BIRUSK (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Artan formuyla FELAROF (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.NO CHANGE (5) en yakın takipçisi olacaktır.BLACK UNCLE (7) ve EBOŞ (1) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki ADİLABİ (7) ve MÜCBİR (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KÜÇÜK DEMİRKIRIM (5) en yakın takipçileri olacaktır.BABA METİN (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla KIRÇELEBİ (4) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOLKAR AĞA (2) en yakın takipçisi olacaktır.ALEVKARTALI (7) ve ALTURBO (8) sonraki ihtimallerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN