YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Eylül 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

11 Eylul Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KALANTOR (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BURCUSULTAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.BEYREK (2) ve YARİSSA (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki HACIVAT (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GENÇTAHA (1) en yakın takipçisi olacaktır.OLTACI (4) ve BOMBACAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan CASANOVA (5) koşudaki favori isimdir.ZU HAT (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ILDIR RUZGARI (4) ve MY ROYAL SUN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki HİRA (7) ve KUĞU GÜZELİ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SHESHBESH (4) en yakın takipçileri olacaktır.KIZGINÖFKE (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla WONDER (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EMPEROR SION (2) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUM MURAT (3) ve SÜPHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan WASAHOF (1) koşudaki favori isimdir.HUBBLE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÖLCÜKLÜ (9) ve DOMINANT SON (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki KARA HİSAR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.FIBONACCI (10) en yakın takipçisi olacaktır.FAITHFUL WOLF (2) ve DORTMUNT (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN