YENİ
19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

11 Eylül 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

11 Eylul Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda KALANTOR (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BURCUSULTAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.BEYREK (2) ve YARİSSA (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki HACIVAT (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.GENÇTAHA (1) en yakın takipçisi olacaktır.OLTACI (4) ve BOMBACAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan CASANOVA (5) koşudaki favori isimdir.ZU HAT (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ILDIR RUZGARI (4) ve MY ROYAL SUN (3) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki HİRA (7) ve KUĞU GÜZELİ (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.SHESHBESH (4) en yakın takipçileri olacaktır.KIZGINÖFKE (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi formuyla WONDER (6) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EMPEROR SION (2) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUM MURAT (3) ve SÜPHAN (5) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: Formda olan WASAHOF (1) koşudaki favori isimdir.HUBBLE (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GÖLCÜKLÜ (9) ve DOMINANT SON (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki KARA HİSAR (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.FIBONACCI (10) en yakın takipçisi olacaktır.FAITHFUL WOLF (2) ve DORTMUNT (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN