YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Eylül 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

11 Eylul Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Ankara ve İstanbul’daki son çim yarışları oldukça etkileyici Metin Abi, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Tabela diplerindeki koşuları olumlu Balım Ege, mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduran Strike Hard, gücü nispetinden ters koşabilen Pacific Fire ile formunu sürekli geliştiren Lady Tulpar hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 6-2-1-9-3

4. Koşu: Sürekli artan bir forma sahip Pisces, uygun kilosunun da verdiği avantajla favori olmayı hak ediyor. İstanbul iç pisteki hazırlıkları kusursuz Lion Bleu’nun Kocaeli’deki son sınavı bu grup için yeterli. Tempolu yarışları seven Slayer Scream, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde söz sahibi olur. Dengi rakipler arasında Cochabamba, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Açıklarını kapatan Caracas ve hazırlıkları iyi Bahather ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 7-10-9-5-4-2

5. Koşu: Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Euphrates, everişli rakipler arasında birinciliğin en güçlü adayıdır. Tırnağının ucuna getirilen Ersezar, çime yatkın orijiniyle öncelikli takipçisi olur. Yeni yeni kendini bulan Birusk, yakın takibe alınmalı. Bir üst gruptaki son sınavı ışıltılı Balahatun ise en küçük bir hatayı affetmeyecektir.

SIRALAMAM: 3-2-1-7

6. Koşu: Yarış kazanarak moral bulan Felarof ile koştukça daha iyi yerlere gelmesini beklediğim Black Uncle arasındaki mücadeleye, hazırlıkları dikkat çekici Emircanbeyi’de katılabilir. No Change sürpriz.

SIRALAMAM: 6-7-2-5

7. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin Ankara’da katıldığı son koşuları kusursuz Adilabi ile sürekli üzerine koyan Küçükdemirkırım eşit şanstalar. Mücbir ve Dişi Kurt sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 7-5-2-1

8. Koşu: Pist ve mesafede 1.19.75 gibi bu grup için çok iyi sayılabilecek bir dereceyi elinde bulunduran ve hazırlıklarında da kusursuz bir tablo ortaya koyan Kırçelebi’nin kazanması normal sonuç olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 7-2-6


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN