YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

11 Eylül 2017 Pazartesi

Mami SAHIN

11 Eylul Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Etkisiz son çim yarışını gücüne ölçü almadığım Süngütay, uygun kilosu ve bilinen başarılı kum performansıyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Kazandığı son yarışının bir tesadüf olmadığını İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarındaki kusursuz görüntüsüyle bir kez daha ispatlayan Gençtaha, ağır sıkletine rağmen kuponlardaki yerini almalı. Pist ayırt etmeksizin katıldığı iki koşusunda da üstün bir performans sergileyen Bombacan, kısa bir süre dinlendirilen Hacıvat ve koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Oltacı ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 7-1-3-2-4

3. Koşu: İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarında oldukça iyi duruma ulaştığını gördüğüm My Royal Sun, bu tip mesafelerin klas isimlerinden biri. İlk kez kaba kuma çıkacak olmasına rağmen bilinen klasıyla Zu Hat, orijin olarak yatkın olduğu piste en az favori kadar iddialı olur. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Ildır Rüzgarı ve ufak tefek problemlerinden kurtulan Casanova en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 3-1-4-5

4. Koşu: Tam dişine göre rakipler arasında mücadele verecek olan Hira, kantarmasını iyi okuyan pilotuyla başta şans verdiğim safkandır. Kazanarak moral bulan Truvaprensi, dengi grupta mücadele veren Kuğu Güzeli ve gücü nispetinde başarılı koşabilen Sheshbesh favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 7-5-1-4

5. Koşu: Yarışı yüksek tempoda forse ettiği İstanbul'daki son 1400 metrelik çim koşusunda bu grup için başarılı sayılabilecek bir 4.lük çıkaran Wonder, sürekli binicisi ve 2/2 yaptığı pilotuyla kaldığı yerden devam etmeye çok yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6

6. Koşu: Şimdiye kadar Bursa'da katıldığı 3 startında da adından bahsettirmeyi başaran Hoşgörü, uygun kilosunun da verdiği avantajla bu kez ekibinin yüzünü güldürmeye çok yakın. Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Gölcüklü ve iyi durumunu devam ettiren Wasahof hatalardan en iyi şekilde kendilerine pay çıkaracaklar. Aşama içerisindeki Win For Me ise sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 12-9-1 // 2

7. Koşu: Güç ve performans olarak birbirlerine çok yakın tayların mücadelesine sahne olacak bu ayakta; Fibonacci, Tomiris, Kara Hisar, Faithfull Lady, Elevated, Kızıkhan, Manzara ve Dortmunt sırası ile değerlendirmeye alınmalıdır.

SIRALAMAM: 10-12-3-2-9-6-11-1


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN