YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

12 Eylul Beygir.com DİYARBAKIR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken CAHİL (1) ve ÜNLÜ BABA (5) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. PRINCESS NİLAYIM (10) ciddi rakipleri olup SERHATIM (3) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Artan form durumuyla GOOD HEARTED (4) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan MAN ON FIRE (7), GOLDEN FOOT (5) ve iyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan SEA HORSE (12) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken HİLALCAN (5) devam eden formuyla kazanmaya en yakın isimdir. Artan formunu son startına da yansıtmış olan KARA ATEŞ (2), GÜLŞİLAN (4) ve istikrarlı koşularıyla GREEN VOILETTE (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan safkanlardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken FLASH GORDON (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup RESURRECTION (6) ve BLACK GRAPE (2) ciddi rakipleridir. DOKTOR ZELİŞ (9) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Aynı pistteki ilk startında başarılı bir ikincilik elde etmiş olan ÖRÜMCEKBEY (1), aynı mesafeli son koşusuyla dikkat çeken MIZARBEYİ (2), ALTIN KRAL (7) ve son yarışlarını ölçü almadığımız SULTANDAN (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

6.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken ABİDEM (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son startını rahat kazanmış olan hafif kilolu ATAKAN YELİ (11) ciddi rakibi olup ARCHİPELAGOS (8) ihmal edilmemelidir. GÖNÜLHANIM (7) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız BOLT RUNER (1) uyumlu jokeyiyle birinciliğe en yakın isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken KIYAMET (4) ciddi rakibi olup ETTORE (5) ve DESVİ DANYA (2) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Kazandığı yarış sonrası formunu sürdüren CANBERKHAN (4) ilk şanslı isimdir. Son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan STURDY (8) ciddi rakibi olup kilo avantajıyla PRODIGY (7) ihmal edilmemelidir. MARUF BEY (5) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: Uzun aradan sonra start alacak olan ekürili DESPOT (7-10) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son koşusuyla dikkat çeken ERSANAĞA (15) ve son yarışını kazanmış olan AVAN (2) ciddi rakipleridir. Hafif kilolu GELEN DOST (16) sonraki ihtimaldir.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN