YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

12 Eylul Beygir.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı mesafeli son startıyla dikkat çeken DAMATBEY (4) ve aynı pistteki ilk koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GÜL FIRTINASI (9) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup ekürili BERDUŞALİ (1-2) ve PERKBEY (7) ciddi rakipleridir.

2.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken BERATBEY (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup son startını ölçü almadığımız TOROSDAĞI (5) ve iyi form durumuyla KARTALÖMER (1) ciddi rakipleridir. AŞIKBEY (3) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken ALYANAKLIM (8) birinciliğe en yakın isimdir. Son yarışını ölçü almadığımız CÜRCEVELİ (3) ciddi rakibi olup TEKARSLAN (7) ihmal edilmemelidir. ATEŞİNHIRSI (1) sonraki ihtimaldir.

4.Koşu: Aynı pistteki ilk startını çok rahat kazanmış olan RHYTHM DIVINE (6) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız AKYAZILI SILA (1) ve BRAVE AZUR (2) iyi form durumlarıyla ciddi rakipleri olup HARUNHAN (4) ihmal edilmemelidir.

5.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan PENGUEN (3) öncelikle şans verdiğimiz isim olup MEAN OF LIFE (4) ve ASK ME FLY (5) ciddi rakipleridir. İyi form durumuyla ALFA KIZI (2) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren VICTORY SWORD (2), tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız LEMNOS (10), iyi form durumuyla WHITE HART LANE (7) ve AYTEMİZ (1) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

7.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan hafif kilolu NEON KNIGHT (8) öncelikle şans verdiğimiz isim olup YAĞMURUN FISILTISI (1) ve NIGHTS WATCH (9) ciddi rakipleridir. RECO (3) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Kum pistte start aldığı son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan GÖRKEMLİ (6) iyi form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. HIZLI ZELİŞ (8) ve DOĞU PINARI (5) ciddi rakipleri olup ÖZLENEN GÜL (1) ihmal edilmemelidir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN