YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

12 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

12 Eylul Nesine.com KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Güne oldukça zorlu bir Maiden koşu ile başlayacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermenizi öneriyorum. Benim sıralamam; Alyanaklım, Dirayet, Kula, Ateşinhırsı, Cürceveli ve Tekarslan şeklinde olacaktır.

SIRALAMAM: 8-4-5-1-3-7

4. Koşu: Buradaki ilk 1200 metrelik kum koşusunu 1.14.71'lik derecesiyle kazanan, sonrasında kendisinden çok daha tecrübeli rakipler arasında iştirak ettiği Bursa'daki A-3 1300 metre mesafeli kum yarışında fotoya kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek 1.22.21'lik derecesiyle başarılı bir 4.lüğe imza atan Rhythm Divine, koştukça çok daha iyi yerlere gelebilecek kalibrede. Eksiksiz hazırlıkları ve kantarmasını tanıyan binicisiyle uygun grupta tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6

5. Koşu: Kuma nazaran çok daha noksan koştuğu çimde mücadele verdiği Bursa'daki son sınavı bu grup için yeterli Raziye Ana ile her geçen gün iyiye giden Penguen ikilisi ufak bütçeli kuponlar için yeterli olur. İstanbul iç pisteki hazırlıklarında beğendiğim Montella ve aşama kaydeden Ask Me Fly hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 1-3-6-5

6. Koşu: Olumlu tedavisi ardından İstanbul'da ciddiyet kazandırdığı hazırlıklarında sürekli üzerine koymaya başladığını gözlemlediğim Lemnos, 4/4 yaptığı piste yine çok şanslı. Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden White Hart Lane ve son koşusunu kesinlikle ölçü almadığım Aytemiz favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 10-7-1

7. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan formda Neon Knight, son koşusunu gösterişli kazanan Night Watch, istikrarlı bir performansa sahip Megaforce ile tırnağının ucuna getirilen Yağmurun Fısıltısı ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 8-9-7-1

8. Koşu: Mesafe ayırt etmeyen Görkemli başta olmak üzere; Özlenen Gül, Bahane, Fatma Gelin ve Kolaçan ilk etapta düşünülmesi gereken isimlerdir. Kızımirem ile Zülumkur sürpriz uğraşı verecek kısraklar.

SIRALAMAM: 6-1-15-13-2-4-3


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN