YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Eylül 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

13 Eylul Adanalı'nın İSTANBUL - ELAZIĞ Altılı Tahminleri ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

İSTANBUL 1. VE 2. ALTILIM 

1. KOŞU: Sıkıştırılmadan bir yarış gösterilip yaklaşık üç ay geri alınan ve bu koşuya ciddi hazırlıklarla giren KLAVUZHATİCE, ilk yarışı ölçü olmayan, son kum yarışında kımıldama gösteren FERHAL, gurubun en tecrübeli ismi ERPINARLI, takı değişikliğine giden, DOMATES GÜZELİ ve yarış yaşamına bu koşuyla başlayacak olan VARGAS güçlü kan hattıyla önereceğim isimlerdir.

2. KOŞU: Yaklaşık üç ay ara sonrası koşacak olan LADY STONEHEART uygun rakipleri yanında alternatif tek olacaktır. Eksik koşması halinde SEYŞELLER ve FERFORJE devreye girecek isimlerdir. 

3.KOŞU: Bu sezon adlarından çok bahsettirecek olan TOPANGA ve NAKİT arasındaki mücadelede en az hata yapan kazanacaktır. Ayakları düz bassın. 

4. KOŞU: Bu aralar iyi bir form yakalayan, grubun tek dişi atı AMANKAYA uygun rakipleri yanında bir diğer alternatif tekim olacaktır. Son yarışında tek önerdiğim fakat nefes sorunu yaşayan DERHADIR bugün artan nefesiyle etkili koşmasını beklediğim isimdir. Zaman zaman ters yarışlara imza atan GÖLCÜK ASLANI bir ters köşe daha yapabilir.

8. KOŞU: Uygun rakipleri yanında ISLAH bu sefer takılan DB ile ıslah olup maidene veda partisi verecektir. günün en sağlam banko adayıdır.

Şimdi beni takip eden arkadaşlarım hemen şu soruyu soracaklar, neden 6. Koşuda KHAN OF GHOST banko demiyorsun, muhtemelem, 1.05 veya 1.15 e koşacak olan bu tay için rakipleri de çok uygun, gurubun en iyi dereceside elinde diyenleri duyar gibiyim. 
cevaben, dileyen arkadaşlarım tek atabilir, ama, benim hedefim yüksek ikramiyeler olduğu için, bu tarz oyunlardan haz duyuyorum. yineliyorum arkadaşlar, öncelik, kendi tuttuğunuz atlar olduğunu unutmayın lütfen.

1. ALTILIM 

5,4,3,2,10
3//7,2
4,3
3//4,7
3,2,1,8,11
2,1,4,3,5

KUPON BEDELİ: 135 TL 
EKONOMİK KUPON: 15 TL 

2. ALTILIM 

3//4,7
3,2,1,8,11
2,1,4,3,5
1,8,9,2,3
4
13,11,8,5,3,4

KUPON BEDELİ: 135 TL 
EKONOMİK KUPON: 45 TL

ELAZIĞ ALTILIM 

Bugün sadece bir atın üstüne yoğunlaşıp ve tek atmaya karar verdim. Diğer ayaklarda bütçeniz dahilinde rakamsal sıralamayı değerlendirebilirsiniz.

4. KOŞU : Biraz (7) EAS'dan bahsetmek istedim POPULAR DEMAND - LAST SULTAN kısrak babası ise NURSULTAN olup bu aygır sahalara nadide atlar kazandırmıştır. Bunlardan bir kaç tanesi SILVERRAY,  LABRADOR, ULTRAMAR, MY GINETTA, SULTANS OF SWING, ÇOKBİLİR ve KIDNOS gibi isimlerdir. Dedesi ise COSSACK GUARD yani saymaya kalksam meşhur amerikan aygırı NORTHERN DANCER'a kadar gider. Annesi ise FIORELLA, Fıorella'nın babası ise KARAYEL'dir. Karayel'de LINDA ve PRINCE TUDOR'u vermiştir. Yani jenerasyon olarak çok yüksek bir isim. Her ne kadar çime yatkın dursa da kumdada başarılı yavruları vardır. Bu gün gelir yada gelmez EAS ismini bir kenara yazın, çünkü bu at için her uzayan mesafe lehine ileri ki zamanlarda ağır yada sulu pisti bulması halinde rakip tanımayacaktır. Bu günkü şansına gelince beklenen patlamayı yapıp beni mahcup etmemesi dileğiyle rahat kazanmasını bekliyor ve gönül rahatlığı ile BANKO diyorum. Bu sadece benim düşüncem ve kurgumdur, dileyen dilediği atı tek atabilir. Her zaman dediğim gibi önce kendi tuttuklarınızı yazın lütfen.

6.KOŞU: İdeal pist ve mesafesinde MY HEART için kazanmak zor olmasa gerek deyip BANKO öneriyorum. 

3,4,6,5,2,1,7,9,8
7- EAS
3,1,4,5,8,9,2
1- MY HEART
4,7//2,5,8,6,3
3,4,6,7,13,1,2,9,8,11

KUPON BEDELİ : 176 TL 
EKONOMİK KUPON : 50.40 TL

BOL ŞANSLAR 
SAYGILARIMLA


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN