YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18 ŞUBAT TAHMİNLERİ SABAH SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

13 Eylül 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

13 Eylul Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 2-3-4-6-9-10-7-8-5-1

2. Koşu: Sıralamam: 7-2-3-9-8-6-5-4

3. Koşu: Sıralamam: 4-3

4. Koşu: Son 5 yarışını 4 farklı hipodromda koşmasına rağmen ortaya koyduğu performansı ile parmak ısırtan 3 numaralı AMANKAYA sık koşmaktan etkilenmediği takdirde kazanmaya yakındır. 5 ay aranın ardından bir yarış görüp nefes açan 4 numaralı DERHADIR en sert rakibidir.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

6. Koşu: Daha iyi rakipler yanında kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 2 numaralı KHAN OF GOST’u, günün bankosu olarak öneriyorum.

7. Koşu: Ankara’da kolay kazandığı son 2 yarışıyla sınıf bir isim olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı DİLİRAN, piste uyum sağlaması durumunda kazanmaya devam edebilir. Riski sevenler tek yazabilir. 9 numaralı YELTAY, 1 numaralı ALTEPE, 2 numaralı AYTİGİN HAN, 8 numaralı TALİPHAN ile 6 numaralı REİSOĞLU favorinin eksik koşması durumunda şansı artacak isimlerdir.

8. Koşu: Sert rakipler arasındaki son koşusunu ölçü almadığım 4 numaralı ISLAH kendi dişine göre rakipler yanında ekürisinin de desteğini arkasına alarak maiden’a veda edebilir. Günün alternatif teki olarak değerlendirebiliriz. 2 numaralı GÖRÜNMEZ ekürilerin eksik koşması durumunda devreye girecek isimdir.

9. Koşu: Takibinde olan 13 numaralı AYŞOM ile 4 numaralı EXOTIC PRINCESS öncelikle şablonlara işaretlenmelidir. 11 numaralı VENJURA, 8 numaralı ÇINARLI, 5 numaralı BELEKİ, 1 numaralı YİĞİTALP, 2 numaralı LAGUNA LADY, 6 numaralı STILL WATING, 3 numaralı WEST LIFE ile 7 numaralı ROYEM zor koşunun birincilik adaylarıdır.


17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN