YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Eylül 2017 Çarşamba

GanyanTime.com

13 Eylul Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 2-3-4-6-9-10-7-8-5-1

2. Koşu: Sıralamam: 7-2-3-9-8-6-5-4

3. Koşu: Sıralamam: 4-3

4. Koşu: Son 5 yarışını 4 farklı hipodromda koşmasına rağmen ortaya koyduğu performansı ile parmak ısırtan 3 numaralı AMANKAYA sık koşmaktan etkilenmediği takdirde kazanmaya yakındır. 5 ay aranın ardından bir yarış görüp nefes açan 4 numaralı DERHADIR en sert rakibidir.

5. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün 5. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.

6. Koşu: Daha iyi rakipler yanında kolay kazandığı koşunun ardından formunu koruyan 2 numaralı KHAN OF GOST’u, günün bankosu olarak öneriyorum.

7. Koşu: Ankara’da kolay kazandığı son 2 yarışıyla sınıf bir isim olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı DİLİRAN, piste uyum sağlaması durumunda kazanmaya devam edebilir. Riski sevenler tek yazabilir. 9 numaralı YELTAY, 1 numaralı ALTEPE, 2 numaralı AYTİGİN HAN, 8 numaralı TALİPHAN ile 6 numaralı REİSOĞLU favorinin eksik koşması durumunda şansı artacak isimlerdir.

8. Koşu: Sert rakipler arasındaki son koşusunu ölçü almadığım 4 numaralı ISLAH kendi dişine göre rakipler yanında ekürisinin de desteğini arkasına alarak maiden’a veda edebilir. Günün alternatif teki olarak değerlendirebiliriz. 2 numaralı GÖRÜNMEZ ekürilerin eksik koşması durumunda devreye girecek isimdir.

9. Koşu: Takibinde olan 13 numaralı AYŞOM ile 4 numaralı EXOTIC PRINCESS öncelikle şablonlara işaretlenmelidir. 11 numaralı VENJURA, 8 numaralı ÇINARLI, 5 numaralı BELEKİ, 1 numaralı YİĞİTALP, 2 numaralı LAGUNA LADY, 6 numaralı STILL WATING, 3 numaralı WEST LIFE ile 7 numaralı ROYEM zor koşunun birincilik adaylarıdır.


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN