YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
ANDROID MOBİL UYGULAMAMIZ YAYINDA! ALTTA BULUNAN HEMEN İNDİRİN BUTONUNA TIKLAYARAK TELEFONUNUZA KURULUMU KOLAYLIKLA GERÇEKLEŞTİREBİLİRSİNİZ. UYGULAMAMIZI İNDİRDİKTEN SONRA 5 YILDIZ VERMEYİ VE YORUM YAPMAYI UNUTMAYINIZ...
GanyanTime.com Android Mobil Uygulaması

13 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

13 Eylul Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda HEDBAN (2) ve İSKENDERİYE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇETİN (1) en yakın takipçileri olacaktır.ZEMANİ (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi formuyla ÇEM U ÇEM (2-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KÜÇÜK BEYZA (5) en yakın takipçisi olacaktır.ARVİŞ (1) ve KIRGÜLÜM (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki İÇİMSU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ADALETKAYA (5) en yakın takipçisi olacaktır.HAYAT NUR (2) ve AYŞEROSE (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla LIFES MAGIC (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOSPHORUS BEAUTY (1) en yakın takipçisi olacaktır.SARA CANDAL (5) ve SAALİH (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki O SES (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİLAVERAĞA (1) en yakın takipçisi olacaktır.SERKANCAN (4) ve BEYHAK (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan MY HEART (1-3) koşudaki favori isimdir.CURVE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARA MAHMUT (4) ve SPARTACUS (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SIVERDAYS (4) ve İSKEÇE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GUST OF WIND (3) en yakın takipçilleri olacaktır.KAMERTEN (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: Artan formuyla AKERSAN (1-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.İPEKÇİHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.THE KİNG (6) ve CONİLEŞ (8) sonraki ihtimallerdir.


23.01 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.01 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.01 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN