YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

13 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

13 Eylul Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda HEDBAN (2) ve İSKENDERİYE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ÇETİN (1) en yakın takipçileri olacaktır.ZEMANİ (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi formuyla ÇEM U ÇEM (2-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KÜÇÜK BEYZA (5) en yakın takipçisi olacaktır.ARVİŞ (1) ve KIRGÜLÜM (4) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İyi durumdaki İÇİMSU (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ADALETKAYA (5) en yakın takipçisi olacaktır.HAYAT NUR (2) ve AYŞEROSE (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

4.Koşu: İyi formuyla LIFES MAGIC (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BOSPHORUS BEAUTY (1) en yakın takipçisi olacaktır.SARA CANDAL (5) ve SAALİH (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki O SES (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.DİLAVERAĞA (1) en yakın takipçisi olacaktır.SERKANCAN (4) ve BEYHAK (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Formda olan MY HEART (1-3) koşudaki favori isimdir.CURVE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KARA MAHMUT (4) ve SPARTACUS (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki SIVERDAYS (4) ve İSKEÇE (7) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GUST OF WIND (3) en yakın takipçilleri olacaktır.KAMERTEN (8) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: Artan formuyla AKERSAN (1-5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.İPEKÇİHAN (2) en yakın takipçisi olacaktır.THE KİNG (6) ve CONİLEŞ (8) sonraki ihtimallerdir.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN