YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

13 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

13 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda ERPINARLI (3) koşudaki favori isimdir.DOMATES GÜZELİ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KILAVUZHATİCE (5) ve FERHAL (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki FERFORJE (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.SEYŞELLER (7-1) en yakın takipçisi olacaktır.LADY STONEHEART (3) ve GÜLMELEK (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Artan formuyla NAKIT (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GANANDO SOLO (2) en yakın takipçisi olacaktır.TOPANGA (4) ve BUSE KIZI (5) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla AMANKAYA (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.KARAYÜREK (1) ciddi rakibi olacaktır.GÖLCÜK ASLANI (7) ve AKSAKAL (2) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki NAZO SULTAN (8) ve ATLIGÜL (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ATAKIZIM (2) en yakın takipçileri olacaktır.SON SÜRAT (11) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla KHAN OF GHOST (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.MORTODELA (1) ciddi rakibi olacaktır.DEPOSITORY (4) ve ÇEKO DAYI (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki DİLİRAN (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.TALİPHAN (8) ciddi rakibi olacaktır.ALTEPE (1) ve YELTAY (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: Formda olan ISLAH (4-8) koşudaki favori isimdir.GÖRÜNMEZ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KOŞPITIRCIK (7) ve KIZIM ASLI (6) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki YİĞİTALP (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.LAGUNA LADY (2) en yakın takipçisi olacaktır.WEST LIFE (3) ve BELEKİ (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN