YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

13 Eylul Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: İlk startında yarış içerisinde binicisini sürekli uğraştırdığından dolayı oldukça zaman kaybeden Domates Güzeli'nin sonlardaki atakları ancak kendisine tatminkar bir 4.lük getirdi. KAPALI GÖZLÜK takılarak gerçekleştirdiği uzun galobunda çok farklılaştığını gördüğüm kısrağı kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyiyle birinciliğin en güçlü adayı olarak gözlemliyorum. Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan Erpınarlı, uyum içerisindeki binicisi idaresinde tecrübesini konuşturarak şeytanın bacağını kırabilir. Geçtiğimiz hafta mücadele verdiği sentetik pisteki yarışında olumlu izlenimler veren Ferhal, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır.

SIRALAMAM: 2-3-4

2. Koşu: Beklentilerin çok altındaki başarısız son yarışını gücüne ölçü almadığım Ferforje'nin bir önceki koşusu bu grup için yeterli. Ankara'dan formda getirilen Seyşeller, gücü nispetinde ters koşabilen Gülmelek, aranın kendisine çok iyi geldiğini özellikle belirtmek istediğim Lady Stoneheart ile orijin olarak çime çok yatkın Oko Moye zorlu koşuda ihmale gelmezler. My Love Story, Liar ve Don Feng geniş kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir de. 

SIRALAMAM: 2-7-9-3-6-4-5-8

3. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Nakıt ile iç piste tamamladığı hazırlıklarında sergilediği derecelerle tüm dikkatleri üzerine çeken Topango ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Bu kez dinlendirilen Ganando Solo, öndeki kapışmalardan kendisine pay çıkarabilir.

SIRALAMAM: 3-4-2

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin çok daha formda rakipler arasında mücadele verdiği son koşuları mükemmel Amankaya, elverişli grupta favori olmayı hak ediyor. Kazanarak moral bulan ve ağır kilolarla koşmaya alışkın Karayürek, başarılarına bir yenisini ekleyebilir. Kantarmasını iyi okuyan pilotu idaresinde Gölcük Aslanı, üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Aradan sonra Kocaeli pistinde yarış gören Derhadır, gelişen kondisyonuyla göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 3-1-7-4

5. Koşu: Bu grup için başarılı sayılabilecek son sınavı ardından idmanlarında da oldukça iyi gördüğüm Nazo Sultan, bu kez takılacak olan DİLBAĞI ile çok daha iddialı olacaktır. Ufak tefek sorunları halledilen Atlıgül, yeterli kondisyonuyla favoriye zorlu anlar yaşatacaktır. Toparlanma çabası içerisindeki Atakızım ile aşama içerisindeki Son Sürat hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 8-3-2-11

6. Koşu: Kolay kazandığı son koşusu ardından hazırlıklarında da kusursuz bir görünüm içerisindeki Khan Of Ghost'u günün en sağlam teki olarak görüyorum.

SIRALAMAM: 2

7. Koşu: Ankara'daki son yarışını kolay ve gösterişli kazanan Diliran, ilk kez çıkacağı sentetik pisti yadırgamadığı takdirde yine çok şanslı olacaktır. Yarışın tempolu gidecek olması lehine Altepe ile tamamladığı hazırlıkları enfes Aytigin Han favorinin öncelikli takipçileri. İyi durumlarıyla Taliphan ve Yeltay hatalardan istifade edebilirler.

SIRALAMAM: 3-1-2-8-9

8. Koşu: Sert gruptaki son 8.liği bile bu rakipler için yeterli Islah, ekürisinin de yardımıyla birinciliğin en güçlü adayı konumunda. Toparlanmaya başlayan Görünmez ve bu aralar çok değişen Draguna favorinin hatalarından yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 4-2-1

9. Koşu: Hücumda çok geç kaldığı son startından az farkla 2.likle ayrılan Çınarlı'nın eli kulağında olduğunu söyleyebilirim. Üzerindeki durgunluğu atma yolundaki Ayşom, sürekli tabela içerisinde dolaşan Beleki ve İstanbul'dan iddialı gelen Royem şanslı olabilecek diğer şanslı kısraklar. Laguna Lady, Yiğitalp ile West Life sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 8-13-5-7-2-1-3


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN