YENİ
DUYURU! Bugün düzenlenecek yarışlarda; Bursa’da saat 15.00’de başlayacak olan 7’li Ganyan 38.667,57 TL, İngiltere Newcastle’da saat 20.15’de başlayacak olan 7’li Ganyan ise 26.153,13 TL devirle koşulacaktır.

13 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

13 Eylul Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün İstanbul programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan KARAYÜREK, kazandığı koşu ile formunu artırdı. Zevkli geçmeye aday mücadelede bugün burada açılışı yapacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise ATAKIZIM olacak. Son yarışı ölçü olmayan ve yarış hayatının üçüncü koşusunda ilk kez çime çıkacak olan kısrak, idman pistindeki işlerini koşuya yansıtması durumunda burada kazanacaktır. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son kısa galobunda 24.5 R yaparken beğenilen LAGUNA LADY, tercihli start ile bu koşuya katılacak. İdman pistindeki bu işini yarışa yansıtması durumunda burada kapanışı yapabilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde de tutmakta yarar olacak. Farklı şablonlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir. 

Eko Kupon: 1 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-10 / 2

Normal Kupon: 1 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 1-4-10 / 2-3