YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Eylül 2017 Perşembe

GanyanTime.com

14 Eylul Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 1-2-6

2. Koşu: Sıralamam: 2-4-1

3. Koşu: Sıralamam: 5-2

4. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olan, daha önce bugünkü jokeyi ile 3 kez buluşan bunların 1'inde kazanan ve ikiliden düşmeyen 2 numaralı KARAESER'in, önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm koşuda çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum. 

5. Koşu: Yarış hayatının ilk startında son 300 metrede yapmış olduğu sprinti ile ciddi bir ara kapatarak aynada koşudan ikincilikle ayrılan 8 numaralı FILIBELI'nin, daha tecrübeli gireceği ikinci yarışında Halis Karataş idaresinde kazanarak maiden'a veda etmesini bekliyorum. 

6. Koşu: Sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 4 numaralı LADY KRAKOW yine kazanabilir. Birincilikle ayrıldığı koşusu ile moral bulan 5 numaralı PARTY LOVER ilk rakibidir. Geliyorum sinyalleri veren 1 numaralı MAGFELLOW unutulmamalı. Kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde 2 numaralı ANKARALI ile start problemi yaşamaması durumunda 6 numaralı KARALTI sürpriz yapabilir. 7 numaralı TENERIFE, 8 numaralı LEGEND OF CARIA ile 9 numaralı BLACK DYNAMITE yazılarak bu ayak sağlama alınabilir. 

7. Koşu: 3 yarıştır geçilmeyen 1 numaralı GÜRHANŞAH ile sert rakipler arasından gelen 2 numaralı YURDAKUL ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 4 numaralı YETİM AHMET, 6 numaralı YIRTLAZ, 5 numaralı FIRTINA İBO ile 3 numaralı İNANLIM geniş şablonlara önerim. 

8. Koşu: 1 numaralı BEYAZ BULUT ile 2 numaralı WOW SO NICE her ne kadar ön plana çıksalarda bu ayağın kapatılması taraftarıyım. 

9. Koşu: Yarış hazırlıklarında tam not alan 3 numaralı MOUNTAIN EAGLE ile rakiplerine oranla sıklet avantajı bulunan 10 numaralı DREAM FAIRY önceliklerim. Uzun zamandır hazırlanan 5 numaralı BY ZAZA'ya dikkat! 2 numaralı BABAEMİR ile 4 numaralı ALHUN daha sonra. 


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN