YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

14 Eylül 2017 Perşembe

GanyanTime.com

14 Eylul Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 1-2-6

2. Koşu: Sıralamam: 2-4-1

3. Koşu: Sıralamam: 5-2

4. Koşu: Bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olan, daha önce bugünkü jokeyi ile 3 kez buluşan bunların 1'inde kazanan ve ikiliden düşmeyen 2 numaralı KARAESER'in, önde rahatsız edilmeyeceğini düşündüğüm koşuda çıktığı gibi bitirmesini bekliyorum. 

5. Koşu: Yarış hayatının ilk startında son 300 metrede yapmış olduğu sprinti ile ciddi bir ara kapatarak aynada koşudan ikincilikle ayrılan 8 numaralı FILIBELI'nin, daha tecrübeli gireceği ikinci yarışında Halis Karataş idaresinde kazanarak maiden'a veda etmesini bekliyorum. 

6. Koşu: Sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 4 numaralı LADY KRAKOW yine kazanabilir. Birincilikle ayrıldığı koşusu ile moral bulan 5 numaralı PARTY LOVER ilk rakibidir. Geliyorum sinyalleri veren 1 numaralı MAGFELLOW unutulmamalı. Kantarmasını yakından tanıyan pilotu idaresinde 2 numaralı ANKARALI ile start problemi yaşamaması durumunda 6 numaralı KARALTI sürpriz yapabilir. 7 numaralı TENERIFE, 8 numaralı LEGEND OF CARIA ile 9 numaralı BLACK DYNAMITE yazılarak bu ayak sağlama alınabilir. 

7. Koşu: 3 yarıştır geçilmeyen 1 numaralı GÜRHANŞAH ile sert rakipler arasından gelen 2 numaralı YURDAKUL ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 4 numaralı YETİM AHMET, 6 numaralı YIRTLAZ, 5 numaralı FIRTINA İBO ile 3 numaralı İNANLIM geniş şablonlara önerim. 

8. Koşu: 1 numaralı BEYAZ BULUT ile 2 numaralı WOW SO NICE her ne kadar ön plana çıksalarda bu ayağın kapatılması taraftarıyım. 

9. Koşu: Yarış hazırlıklarında tam not alan 3 numaralı MOUNTAIN EAGLE ile rakiplerine oranla sıklet avantajı bulunan 10 numaralı DREAM FAIRY önceliklerim. Uzun zamandır hazırlanan 5 numaralı BY ZAZA'ya dikkat! 2 numaralı BABAEMİR ile 4 numaralı ALHUN daha sonra. 


21.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

21.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

21.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN