YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

14 Eylul Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken JUNGLE LAW (9) birinciliğe en yakın isimdir. GALLUS (1) ciddi rakibi olup HAKK HANI (2) ihmal edilmemelidir. MAJOR TROWBACK (3) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı mesafeli son startını çok rahat kazanış olan HALLAÇOĞLU (1) devam eden formuyla ilk şanslı isimdir. DOYOUN HEARTED (2) ciddi rakibi olup REBORN (5) ve KOCA BABA (3) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pistteki ilk koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan ROYAL AVSAR (5), AVUKAT (3) ve DİYADİN (2) iyi form durumlarıyla öncelikle şans verdiğimiz isimler olup ANKA (1) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Artan formun son koşularına da yansıtmış olan ÖZYEL (5), KARAESER (2) ve son yarışlarıyla dikkat çeken ÖZREİS (7) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup HAYATI CEDİD (1) ciddi rakipleridir.

5.Koşu: Aynı pistteki ilk koşusuyla dikkat çeken FILIBELI (8) tecrübeli jokeyiyle ilk şansa sahiptir. İyi formunu yarışlarına da yansıtmış olan KARAFIRAT (5) ciddi rakibi olup ALEV ALEV (7) ve THE SCAR (10) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: İyi form durumunu çim pistteki son koşularına da yansıtmış olan PARTY LOVER (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. ANKARALI (2) ciddi rakibi olup TENERIFE (7) ve LADY KRAKOW (4) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Aynı pistteki başarılı performansıyla dikkat çeken GÜRHANŞAH (1) uyumlu jokeyiyle kazanmaya en yakın isimdir. YIRTLAZ (6) ciddi rakibi olup FIRTINA İBO (5) ve YETİM AHMET (4) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Aynı pistteki aynı mesafeli son koşularını kazanmış olan TESLA (5) ve WOW SO NICE (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup ekürili KISS YOUR HANDS (4-6) ciddi rakipleridir. JAMES BOND (9) ihmal edilmemelidir.

9.Koşu: Son startını ölçü almadığımız MOUNTAIN EAGLE (3) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu kazanmış olan ALHUN (4) ciddi rakibi olup BABAEMİR (2) ihmal edilmemelidir. DREAM FAIRY (10) sonraki ihtimaldir.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN