YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

14 Eylul Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken PRETTY DUCHESS (9) birinciliğe en yakın isimdir. Son startını ölçü almadığımız AYSUNUM (6) ciddi rakibi olup CRACKER BABY (7) ve REYHAN BEY (4) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Kazandığı koşular sonrası formunu sürdüren TOPRAKHAN (3) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken BEKİRİM (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SON VURGUN (2) ciddi rakipleridir. KARESİ (6) sonraki ihtimaldir.

3.Koşu: Aynı pistteki ilk startını rahat kazanmış olan BANKIZ (4), başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ÖZGÜZEL (3) ve VARLIKLI (2) birlikte şans verdiğimiz isimler olup hafif kilolu YORAN GÜLÜ (8) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Uyumlu binicisiyle start aldığı son koşularını kazanmış olan AKARCA BEYİ (1) ilk şanslı isimdir. Kilo avantajıyla ekürili IN THE NAVY (5-14) ciddi rakibi olup ekürili DEMİRSEMA (3-15) ihmal edilmemelidir. STROM TRACKS (2) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan UNDAUNTED FOR (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son koşularını ölçü almadığımız ZORBAS (5) ve NOEL MARKET (8) ciddi rakipleri olup CENTERFOLD (7) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Son koşularında pist ayrımı yapmadan seri birincilikler elde etmiş olan BAY EMİR (1) kazanmaya en yakın isimdir. Son startını kazanmış olan CÖMERT ÇOCUK (2) ciddi rakibi olup MANİLYA (5) ve ROMEO (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Etkili jokeyiyle son startını kazanmış olan AMBERİM (1) ve başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SUN BURN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup SAINT HILARION (3) ciddi rakipleridir. OASIS (7) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan ekürili YÜKSEK UÇUŞ (4-9) ve etkili jokeyiyle VEGOOL (8) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. Hafif kilolu AĞRI DAĞI FIRTINASI (14) ve GÖNÜL AVCISI (1) ciddi rakipleridir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN