YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

13 Eylül 2017 Çarşamba

Mami SAHIN

14 Eylul Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Yarışa başlamakta zorluk çektiği ilk 1200 metrelik kum koşusunda, bir anda ön grubun çok gerisinde kalan Hakk Hani, düzlükten sonra tekrar toparlanıp yaptığı düzgün ataklarıyla dikkat çekici bir 5.liğe imza attı. Koştukça çok daha iyi yerlere gelebileceğinin izlenimlerini veren tayı gelişen kondisyonuyla kazanacağına inanıyorum.

SIRALAMAM: 2 // 1-9

2. Koşu: Burada katıldığı iki yarışında da gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Doyoun Hearted ile Adana'daki yarışını çok kolay kazanarak moralli dönen Hallaçoğlu rakiplerine nazaran bir adım öne çıkmaktalar. Ufak tefek sorunları halledilen ve hazırlıkları gayet ışıltılı Reborn, uygun kilosuyla her an devreye girebilecek yetenekte. Kocaeli pistindeki son sınavında binicisi tarafından fazla sıkıştırılmadığı gözlerden kaçmayan Sagami, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edebilir. 

SIRALAMAM: 2-1-5-4

3. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşarak tırnağının ucuna getirildiğini ispatlayan Royal Avşar'ı etkili pilotu idaresinde birinciliğin en güçlü adayı olarak gözlemliyorum. Kolay ve gösterişli kazandığı son yarışında dikkat uyandıran Avukat ile rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli Diyadin favorinin beklenileni verememesi halinde söz sahibi olacaklardır.

SIRALAMAM: 5-3-2

4. Koşu: Mesafe ayırt etmeden mücadele verdiği son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Özyel, devam ettirdiği durumuyla yine çok şanslı. Bu tip mesafelerde başarılı koşabilen Akaltay, tüm takıları çıkarıldığı bu sınavında beklentilerin üzerinde bir sonuçla ayrılabilir. İstenilen seviyeye ulaşan Aksoyak, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır. Önde istediği tempoyu bulması halinde Karaeser'den bir beyaz bayrak ayna yarışı gelebilir. İstikrar yakalayan Alburak Kızı ile ağır kilosuna rağmen aprantisiyle çok iyi anlaşan Hayatı Cedid ihmale gelmezler. Özreis, Alişirinoğlu, Yiğitefekan ve Şevalabla geniş kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 5-10-3-2-4-1-7-8-9-6

5. Koşu: İlk kum koşusunda gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek başarılı bir 2.lik çıkaran Filibeli ile dereceli galoplarla eksiksiz hazırlanan Hearts Reason ikilisine eşit şans vermekteyim. Şimdiye kadar kumda katıldığı 6 startında da kendisine tabela içerisinde şans bulan Karafırat, rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli olması ve takılan DİLBAĞI ile şeytanın bacağını kırabilir.

SIRALAMAM: 8-4-5

6. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren ve mesafenin başarılı isimlerinden Tenerife, önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirme uğraşı verecektir. Kazandığı son yarışının bir tesadüf olmadığını tamamladığı hazırlıklarında sergilediği derecelerle bir kez daha ispatlayan Lady Krakow, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Süratli giden yarışların başarılı isimlerinden Party Lover, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde başarılarına bir yenisini ekleyebilecek yetenekte. Tekrardan istenilen seviyeye gelmeye başlayan Magfellow, gözden uzak tutulmamalı. Açıklarını hızla gideren Ankaralı, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalıdır.

SIRALAMAM: 7-4-5-1-2

7. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı son 1400 metrelik çim koşusunda, düzlükten sonra binicisinin teşviklerine aynı güzellikle karşılık veren Gürhanşah, 1.33.64'lük derecesiyle kazanırken çok daha formda rakipleri geride bırakmayı bildi. Aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında ve sürekli binicisiyle başarılarına bir yenisini eklemesi normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 1 // 2-4-3

8. Koşu: Hücumda çok geç kaldığı pist ve mesafedeki son sınavından yakın aralarla 3.lükle ayrılan James Bond, sonrasında bir süre istirahatte alındı. Tekrar hız verdiği hazırlıklarında kusursuz bir tablo ortaya koyan safkanın yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını lehine çevirmesini bekliyorum. Yükselişini devam ettiren Wow So Nice, sürekli tabela içerisinde dolaşan Tesla ile bu grupla baş edebilecek kalibreye sahip Brave Decision favorinin en küçük bir hatasını affetmezler.

SIRALAMAM: 9-2-5-3

9. Koşu: Kocaeli kumunda katıldığı iki yarışında da birbirinden başarılı sonuçlarla ayrılan Alhun, İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıklarında kusursuz bir görünüm içerisinde. Etkili pilotu idaresinde safkanı ilk şansı vermekteyim. Olumlu tedavisi ardından hız verdiği çalışmalarında olumlu izlenimler veren Mountain Eagle ve aşama içerisindeki Dream Fairy favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 4-3-10


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN