YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

14 Eylul Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Üst üste kazanmayı bilen Özgüzel, formunda önemli derecede kıpırdamalar mevcut Kaptan Evo, toparlanma çabası içerisindeki Küçük Eray ve hazırlıkları iyi Varlıklı ilk etapta düşünülmesi gereken taylardır. Geniş oynayanlar ise bu ayağı kapatmalı.

SIRALAMAM: 3-5-6-2-1-10-4-8

4. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip In The Vay, lehine pist ve mesafede bu kez ekibinin yüzünü güldürebilir. Tempolu yarışları seven Queen Melisa, öndeki kapışmalardan kendisine pay çıkaracaktır. Son haftalarda güzel bir form tutturan Akarca Beyi, kaldığı yerden devam etmeye çalışacak. Ekürisiyle Demirsema ile pilotunu bulan Storm Track ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 5-4-1-3-2

5. Koşu: Adaptasyon sorunu yaşadığı ilk startında, düzlükten sonra orta kulvardan yaptığı ataklarıyla çok ciddi bir ara kapatarak kendisine tabela dibinde şans bulan Lord Voldemort’u edindiği tecrübeyle çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Gücü oranında başarılı koşan Noel Market ve istim üzerine getirilen Undaunted For öncelikli takipçileri. Tekrardan etkili koşabildiği piste dönen Zorbas ise hatalardan yararlanacaktır.

SIRALAMAM: 2-8-4-5

6. Koşu: Ankara ve İstanbul’da mücadele verdiği son koşularında üstün bir performans sergileyen Bay Emir, ilk kez çıkacağı ters pisti yadırgamadığı takdirde yine çok şanslı. Aksi takdirde; Romeo, Cömert Çocuk ile Dadaşcan her an devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 1-7-2-3

7. Koşu: Kocaeli pistindeki son Kv-7 yarışını kazanarak moral bulan Amberim ile yeterli bir hazırlığa sahip Sun Burn arasındaki mücadeleye, sorunları halledilen Bindokuzyüzyedi’de iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 1-4-2

8. Koşu: 2000 metrelik son çim yarışını 2.15.09’luk derecesiyle çok kolay kazanmasına rağmen, koşu sonrasında kilosunun eksik çıkması sebebiyle en geriye atılan Yüksek Uçuş, devam ettirdiği kusursuz durumu ve kantarmasını iyi okuyan pilotuyla günün en güvenilir teki olacaktır.

SIRALAMAM: 4 // 14-2-8-7


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN