YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

15 Eylul Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda NAZLI DELAL (7) koşudaki favori isimdir.ASLINAZ (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ZIPIR (10) ve AYÇANAZ (3) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki FRENKLİ RÜZGARI (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.THE WORLD IS YOURS (4) en yakın takipçisi olacaktır.GAZELLE EYES (3) ve BLUE POWER (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla CEHENNEM ATEŞİ (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SERRACEM (7) en yakın takipçisi olacaktır.SON MEHTAP (8) ve YABANCI GELİN (10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KING OF ROCK (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.WRITE TO ELLIE (10) en yakın takipçisi olacaktır.CARNAVAL (9) ve ARMAGEDDON (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan BOYLAM (3) koşudaki favori isimdir.KOÇERBEY (5) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.SORGUNASLANI (7) ve ZAMANA KARŞI (9) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi formuyla ARKANSAS SOUL (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir..MONTANA (1) en yakın takipçisi olacaktır.RUN FOR RUYA (5) ve İSHAKBABA (3) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki YÜCELİR (5) ve AKALP (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DESTİÇAĞ (3) ciddi rakipleri olacaktır.HASAN ABİ (1) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

8.Koşu: İyi formuyla YEDİKARANFİL (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.GALAPAGOS (11-13) en yakın takipçisi olacaktır.SULTANBATUR (2) ve ALİBEGİ (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN