YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

15 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MALONES (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.DIRTY GIRL (3) en yakın takipçisi olacaktır.SWIFT (7) ve CHICA LOCA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki CAPTAIN PITT (3) ve DIRTY HARRY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.RED REBEL (1) en yakın takipçileri olacaktır.İLKNUR SULTAN (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla KUZEN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DALİCİM (6) en yakın takipçisi olacaktır.SİGNORA (1) ve HELYUM (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla RODOSTO (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAFKASOĞLU (9) en yakın takipçisi olacaktır.KAFTAN (5) ve KOŞANAĞA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BABADOĞAN (1) ve ANCHORS AWEIGH (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEST SPOT (3) en yakın takipçileri olacaktır.KRIS ANGEL (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan GÜLE GÜLE (6) koşudaki favori isimdir.DÜŞLEM (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.NURİŞ (11-3) ve SANBERK (12) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan PRINCESS BALOV (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CRAZY CHICK (1) en yakın takipçisi olacaktır.TOSCANA (8) ve SAMOTHRAKI (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla MAVİDALGA (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜMBÜRGÜMBÜR (1) ciddi rakibi olacaktır.ALPTUĞHAN (2) ve BAYDARŞAH (3) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki KAVZAN (2-8) koşudaki ilk şanslı isimdir.AĞACEMAL (3) ciddi rakibi olacaktır.MİRZALAĞA (1) ve TAŞOVA (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN