YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

15 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda MALONES (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.DIRTY GIRL (3) en yakın takipçisi olacaktır.SWIFT (7) ve CHICA LOCA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki CAPTAIN PITT (3) ve DIRTY HARRY (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.RED REBEL (1) en yakın takipçileri olacaktır.İLKNUR SULTAN (7) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

3.Koşu: Artan formuyla KUZEN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DALİCİM (6) en yakın takipçisi olacaktır.SİGNORA (1) ve HELYUM (7) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla RODOSTO (3) koşudaki ilk şanslı isimdir.KAFKASOĞLU (9) en yakın takipçisi olacaktır.KAFTAN (5) ve KOŞANAĞA (2) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki BABADOĞAN (1) ve ANCHORS AWEIGH (6) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.BEST SPOT (3) en yakın takipçileri olacaktır.KRIS ANGEL (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan GÜLE GÜLE (6) koşudaki favori isimdir.DÜŞLEM (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.NURİŞ (11-3) ve SANBERK (12) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan PRINCESS BALOV (4) koşudaki ilk şanslı isimdir.CRAZY CHICK (1) en yakın takipçisi olacaktır.TOSCANA (8) ve SAMOTHRAKI (7) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: İyi formuyla MAVİDALGA (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜMBÜRGÜMBÜR (1) ciddi rakibi olacaktır.ALPTUĞHAN (2) ve BAYDARŞAH (3) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki KAVZAN (2-8) koşudaki ilk şanslı isimdir.AĞACEMAL (3) ciddi rakibi olacaktır.MİRZALAĞA (1) ve TAŞOVA (10) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN