YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

15 Eylul Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği pist ve mesafedeki son sınavında tatminkar bir 5.lik çıkaran Cehenem Ateşi, oldukça vasat rakipler arasında bir hayli ön plana çıkmakta. Bu kez kendisini çok daha iyi tanıyacak olan binicisiyle kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 10-7-5

4. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden ve Çarşamba günkü 800/49.2 – 400/24.4 R galobunda da beğenimi kazanan King Of Rock, hiçte yabancısı olmadığı piste birinciliğin en güçlü adayıdır. Kazandığı son yarışı ile tekrardan istenilen seviyeye ulaştığını ispatlayan Write To Ellie ise favorinin en küçük hatasını affetmez.

SIRALAMAM: 1-10

5. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Boylam, ekibinin çok güvendiği Sinanlı, dengi rakipler arasında Sorgunaslanı, yarış seçilerek koşturulmaya başlayan Zamana Karşı ile istim üzerindeki Koçerbey ayrımsız kuponlardaki yerlerini almalılar.

SIRALAMAM: 3-6-7-9-5

6. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Arkansas Soul, sevdiği pist ve mesafede favori olmayı hak ediyor. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Montana ve çimdeki ilk sınavını gösterişli kazanan Run For Ruya koşunun gidişatını değiştirebilecek diğer şanslı taylar.

SIRALAMAM: 2-1-5

7. Koşu: Beklentilerin çok altındaki son yarışını gücüne ölçü almadığım Yücelir, güzel hazırlıklarıyla söz sahibi olacaktır. Yükselişteki Akalp, devam ettirdiği formuyla en az favori kadar iddialı olur. Tempolu yarışları seven Hasan Abi ve aşama kaydeden Frigyalı ihmale gelmezler. Destiçağ ile Zorbezirgan sürprizlerim.

SIRALAMAM: 5-4-1-12-3-2

8. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı; Kalaycıkaya, Alibegi, Delijet, Başyazar, Yedikaranfil ile Galapagos ilk etapta düşünülmeli. Sultanbatur, Yiğitsoy, Yolaşan ve Tamer Reis geniş kuponlar için değerlendirilebilir.

SIRALAMAM: 9-8-5-6-1-11-2-4-3-10


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN