YENİ
KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ! Yazarımız Adanalı 20 Eylül İstanbul 2. Altılısını doğru ederek 327 TL KAZANDIRDI. Bizi takip etmeye ve dostlarınıza önermeye devam edin. // 18 Eylül Pazartesi günü Bursa yarışlarında 7’li Ganyan’ı bilen çıkmadığı için 38.667,57 TL, 22 Eylül Cuma günü yapılacak Bursa yarışlarına devretti.

14 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

15 Eylul Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün İstanbul'da yine cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. Günün ikinci ayağında kendi kalitesine göre daha zayıf rakipler yanında start alacak olan ANCHORS AWEIGH, binicisi hata yapmazsa burada kazanabilir. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendireceğiz. 

Günün üçüncü ayağında ise 3 yaşlı Arap atların ait günün zevkli geçmeye aday Açık Grup 2 mücadelesi var. Kazandığı koşularla kalitesini belli eden ve gelecek için umut vadeden GÜLE GÜLE, burada kazanacaktır. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendireceğiz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Çimde çok koşan ve yine yatkın olduğu pistte start alacak olan KAVZAN, burada kapanışı yapabilir. Güvenerek ve risk alarak farklı şablonlarda alternatif bir tek olarak düşünebiliriz. 

Eko Kupon: 1-2-3-4 / 6 / 6 / HEPSİ / HEPSİ / 2

Normal Kupon: 1-2-3-4 / 6 / 6 / HEPSİ / HEPSİ / 2-3