YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Eylül 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Eylul Adanalı'nın ANKARA - ADANA Altılı Ganyan Tahminleri ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. KOŞU: Birbirine denk rakiplerin bir araya geldiği koşuda FEVEMAN, AYBÜKE, SİELA, PERFECT WOLF yeterli gördüğüm isimlerdir. 

2. KOŞU : Uygun bir gurup yakalayan FOREVER HERE G. Kocakaya idaresinde günün bankosu olacaktır.

3.KOŞU: Birbirine denk rakiplerin bir araya geldiği koşuda ayrımsız GÜRSOY, DEUCALION, APIKO DORA yeterli olacaktır. 

4. KOŞU: SERDÜMEN'in ağır favori çıkacağı koşuda iyi durumunu muhafaza eden SER EMİR, son yarışı ölçü olmayan UMUTLU ve YARIŞINKIZI ilk yarışını güzel bir derece ile kazanan OĞLUM İLKER, önde istediği avansı alması halinde MAHAYBAR ve son olarak ters bir yarış beklediğim KARAYAVUZ HAN sürprizciler için ideal bir isim olacaktır.

5. KOŞU: Ara sonrası yarış gösterilecek olan SHARPA uygun rakipleri yanında en şanslı isim olacaktır. Eksik koşması halinde starttan düzgün çıkarsa HAFO, mesafe uzadıkça daha iyi koşacak izlenimi veren WAR TO DEFEAT ve MOON FATHER tavsiye edeceğim isimlerdir. 

6.KOŞU: Sürekli birbirini geçen atların bir araya geldiği koşuda şablonumdaki rakamsal sıralamayı değerlendirebilir.

7. KOŞU: Bu aralar sık koşmaktan etkilenmez ise MY SOUL istediği avansı alması halinde beyaz bayrak aynaya çok yakın. Risk almak isteyenler için çok cazip bir banko adayıdır. Aksi halde karışacak olan ayakta önereceğim atlar şablonumda olacaktır. 

8. KOŞU: Aslında sürpriz kokan bu ayakta at yazmak isterdim ama maalesef yerim kalmadı. Neden sürpriz kokuyor derseniz ULUKIZ ve ALOYSHA koşuya tempo verecekleri için bekleyen SEHERİNSESİ, BEYZA SULTAN ve gücü nispetinde koşan FARİSE'nin bu tempodan kendilerine pay çıkarma ihtimali yüksek. Başka bir pencereden baktığımda ise ULUKIZ hem ağır kgdan hemde kaba kumu yadırgayacağını düşündüğümden dolayı eliyorum. Eğer numarada almakta ısrar etmez ise ALOYSHA için kazanmak zor olmayacak. yok ULUKIZ ile birbirini yerse hepimize geçmiş olsun ki ULUKIZ da bilen bilir MAVİDALGA ile anneden kardeş, yinede baktığım pencereye inanarak ALOYSHA diyor ve BANKO öneriyoru. 

9. KOŞU: BABAEMİR, DÜŞEŞ ve COŞANMERİÇ arasındaki mücadeleyi en az hata yapan kazanacaktır.

1. ALTILIM 

8,6,3,10
6
2,6,4
3,2,4,1,6,8,7
4,7,5,3
6,9,2,4,3,1

KUPON BEDELİ : 121 TL

2.ALTILIM 

3,2,4,1,6,8,7
4,7,5,3
6,9,2,4,3,1
2//5,1,3,8
2
4,13,11

KUPON BEDELİ : 151 TL 
EKONOMİK KUPON : 30.24 TL

ADANA ALTILIM 

Oldukça zor bir Adana programı ile karşı karşıyayız. Bir tane öne çıkan tek olmayan programda duyumlarımla birlikte elimden geldiğince alternatif tek sunmaya çalışacağım.

2. KOŞU: Start sorunu başarılarını engelleyen PIRIL HANIM bugün biraz daha uzayan mesafede rakiplerinden bir adım önde gördüğüm isimdir.

5. KOŞU: Sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen FAMA kum piste yatkın olmasıyla bir diğer alternatif tek olacaktır. Ciddi rakipleri ise  MY DEAR SON ve EDINBURG ile anneden kardeş olan ROYAL SUN başta olmak üzere ANIL BABA bu iki ismin ensesinde olacaktır.

8. KOŞU: Son yarışı ölçü olmayan DALGACI bir diğer alternatif tekim olup, GÜLRUH HATUN ve KALENDER KIZ hata kollar. Başka yerde tek bulanlar seri stili ile  ROJHAT KIZI ve  gurubun uygunluğu ile BÜNYAN'ı değerlendirmeye alabilir.

5,2,4,1
4//8,1,3,11,7
4//6,1
5,2,1,6
3,5,2
4//3,5

KUPON BEDELİ : 155 TL 

EKONOMİK KUPON : 2.88 TL


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN