YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

16 Eylül 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Eylul Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 8/6-3

2. Koşu: Sıralamam: 6-5-4-3

3. Koşu: Sıralamam: 2-4-1-3

4. Koşu: İlk 2 koşusundaki görüntüsüyle bu grubun üzerinde bir isim olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı SERDÜMEN’in, kantarmasını yakından tanıyan pilotu Özcan Yıldırım idaresinde kazanmasını bekliyorum.

5. Koşu: 4 numaralı SHARPA ile 7 numaralı HAFO arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum. Eküriler bu ikilinin eksik koşması halinde devreye girebilir.

6. Koşu: Pilotunu bulan 6 numaralı YÜKSELİM başta olmak üzere, günün 6. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

7. Koşu: Bu kez dişine göre rakipler arasında koşacak olan 4 numaralı BLUE MOONLIGHT birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. 8 numaralı WOW SO COOL, 3 numaralı GO WIID ile 2 numaralı MY SOUL rakip yazacaklara önerilerim.

8. Koşu: Çim pist performansları buradaki rakiplerinden daha iyi olan 1 numaralı ULUKIZ ile 2 numaralı ALOYSHA’yı önceliklerim. 3 numaralı BEYZA SULTAN bu ikiliden sonra değerlendirmeye alınmalı.

9. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.  


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN