YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Eylül 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

16 Eylul Barış Düşmez ANKARA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Sıralamam: 8/6-3

2. Koşu: Sıralamam: 6-5-4-3

3. Koşu: Sıralamam: 2-4-1-3

4. Koşu: İlk 2 koşusundaki görüntüsüyle bu grubun üzerinde bir isim olduğunu gözler önüne seren 3 numaralı SERDÜMEN’in, kantarmasını yakından tanıyan pilotu Özcan Yıldırım idaresinde kazanmasını bekliyorum.

5. Koşu: 4 numaralı SHARPA ile 7 numaralı HAFO arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın maiden’a veda etmesini bekliyorum. Eküriler bu ikilinin eksik koşması halinde devreye girebilir.

6. Koşu: Pilotunu bulan 6 numaralı YÜKSELİM başta olmak üzere, günün 6. Koşusuna bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.

7. Koşu: Bu kez dişine göre rakipler arasında koşacak olan 4 numaralı BLUE MOONLIGHT birinciliğin en güçlü adayıdır. Riski sevenler tek yazabilir. 8 numaralı WOW SO COOL, 3 numaralı GO WIID ile 2 numaralı MY SOUL rakip yazacaklara önerilerim.

8. Koşu: Çim pist performansları buradaki rakiplerinden daha iyi olan 1 numaralı ULUKIZ ile 2 numaralı ALOYSHA’yı önceliklerim. 3 numaralı BEYZA SULTAN bu ikiliden sonra değerlendirmeye alınmalı.

9. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum. Şablonumda paylaştığım rakamsal sıralamayı dikkate alabilirsiniz.  


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN