YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

16 Eylul Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Oldukça vasat ve aradan gelen safkanların mücadelesine sahne olacak sürprize açık günün ilk ayağına dikkat edilmesi taraftarıyım. Pist ve mesafedeki en iyi dereceye sahip Gülen Efe, sorunları halledilen Harputhanı, form tutma çabası içerisindeki Typhoon, gücü nispetinde farklı koşabilen Beşiryıldız ile toparlanma çabası içerisindeki Tatartbeyi ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılabilir.

SIRALAMAM: 1-4-5-2-3-6-8-7-9

4. Koşu: Ankara'daki son 1200 metrelik çim koşusunda, makineden 3 boy geç çıkan ve son 300'de 14.durumda iken en dış kulvardan yaptığı kuvvetli ataklarıyla 1.19.78'lik derecesiyle yakın aralarla 4.tamamlayarak çok ciddi bir ara kapatan Pırıl Hanım, mesafe uzadıkça çok daha farklı koşabileceğinin izlenimlerini veriyor. Devam ettirdiği güzel formu ve elverişli rakipler arasında kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 11-3-1

5. Koşu: Ankara kumunda iştirak ettiği son iki kum koşusu da bu grup için oldukça parlak Anıl Baba, güzel hazırlıklarıyla favori olmayı hak ediyor. İlk çim yarışında binicisi tarafından sıkıştırılmayan Fama, gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle favoriye zorlu anlar yaşatabilir.

SIRALAMAM: 1-4

6. Koşu: Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine formda Benyoğum'a ilk şansı veriyorum. Tırnağının ucuna getirilen Parpali ile bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Birkasım ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 2-5-6

7. Koşu: Sürekli üzerine koyan Feyazan, lehine pist ve mesafede başta şans verdiğim safkan. Adana çimini seven The Flamingo, Hard Stone ile iyiye giden Khor Kalba öncelikli takipçileri. Divine Power ile Absolute Power hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 5-8-3-1-7-2

8. Koşu: Tam dişine göre rakipler arasında mücadele veren Bünyan ile hazırlıkları iyi Dalgacı birincilikte eşit şanstalar. Önde boş kalacak olan Rojhat Kızı'n dan ters bir yarış gelebilir. Son yarışları bu grup için yeterli Gülruh Hatun ise gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 2-4-1-3


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN