YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

16 Eylul Nesine.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Dilbağı denendiği son 1200 metrelik çim koşusunda, fotoyo kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergileyerek tatminkar bir 2.lik çıkaran Feveran, tamamladığı hazırlıklarında da göz dolduruyor. Sürekli üzerine koymaya başlayan taya ilk şansı vermekteyim. Bir türlü kazanamasa da kolay kolay tabeladan düşmeyerek adından bahsettirmeyi başaran Aybüke, tecrübesini konuşturarak ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacak. Büyük bir hayal kırıklığı yarattığı ilk kum koşusuna bir anlam veremediğim ve sonrasında idmanlarında sergilediği derecelerle dikkatleri üzerine çeken Perfect Wolf'un gelişen kondisyonu ve edindiği tecrübeyle çok daha farklı koşmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 8-6-3

2. Koşu: Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan ve sürekli adından bahsettirmeyi başaran Flying Bird, eksiksiz hazırlıkları ve tam mesafesinde başta şans verdiğim safkandır. Birbirinden etkileyici son koşuları ardından götürüldüğü Ankara pistinde dereceli galoplarla hazırlanan Mademoiselle, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecektir. İstim üzerine getirilen Miss Melody ve yeni yeni kendini bulmaya başlayan Forever Here her an devreye girebilecek yetenekteler.

SIRALAMAM: 5-3-4-6

3. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenen seviyeye ulaşmaya başlayan Gürsoy, mesafe ayırt etmeksizin başarılı koşabilen Apiko Dora, beklentilerin çok altındaki son yarışını gücüne ölçü almadığım Fanaa ile başarılı bir sezon geçiren Gallop The West ilk etapta düşünülmesi gereken isimler. Senoş ve Deucalion hatalardan kendilerine pay çıkarabilirler.

SIRALAMAM: 2-4-3-1-5-6

4. Koşu: İştirak ettiği son 1200 metrelik çim koşusunda, makineden 2 boy geç çıkan ve son 250'de 7.durumda iken sıklaştırdığı ataklarıyla Gürhanşah ile arasındaki farkı her metrede eriterek 1.19.11'lik derecesiyle mükemmel bir 2.liğe imza atan Serdümen, koştukça çok daha iyi yerlere geleceğini ispatladı. Kısa bir süre dinlendirilmesine rağmen tekrar hız verdiği çalışmalarında beğeni toplayan tayı 200 metre daha uzayan mesafede sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3 // 8-4-6

5. Koşu: Oldukça ciddi rakipler arasında katıldığı birbirinden başarılı çim yarışları ardından bir süre istirahat eden Sharpa, hız verdiği çalışmalarıyla yeşil ışık yakıyor. Nefes yönünden olumsuz yönde etkilenmediği takdirde kazanması normal sonuç olacaktır. Sert gruptaki son yarışı kendisine galop niyetine gelecek olan Hafo ile sürekli üzerine koymaya başlayan eküri destekli The Jet Plane favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 4-7-11

6. Koşu: 187 gün aradan sonra Kocaeli pistinde katıldığı 1400 metrelik kum koşusunu, sonlarda yaptığı güçlü ataklarıyla lehine çevirmeyi başaran Radarcı, bilinen güç ve kalitesiyle bir kez daha fotoyu önde geçebilir. Son koşularına nazaran daha uygun rakipler arasında mücadele verecek olan Başpehlivan, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde gruba üstünlük sağlayabilir. İstikrarlı bir performansa sahip Yükselim, tabela diplerindeki yarışları olumlu İmparator ile yükselişteki Borbore kollanılması gereken diğer şanslı safkanlar.

SIRALAMAM: 9-2-6-4-3

7. Koşu: Uzun aradan sonra iki yarış görerek hızla formunu geliştirmeye başlayan Wow So Cool, gelişen nefesiyle bu kez klasını konuşturabilir. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Blue Moonlight, son haftalarda güzel bir çıkış bulan My Soul ve Go Wiid favorinin en küçük bir hatasını affetmeyecektir. Rock Of Sea, Fassbender ile Capilano kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 8-4-2-3-6-5-1

8. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı Kocaeli pistindeki son 1400 metrelik Kv-7 kum koşusunda, düzlükten sonra içeriye doğru kayarak yaptığı düzgün ataklarıyla Cömert Çocuk'un gerisinde oldukça parlak bir 2.lik çıkaran Beyza Sultan ile pist ve mesafedeki son sınavını kazanmayı bilen Aloysha ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. İstanbul'dan formda giden ve hazırlıklarında da beğenimi toplayan Ulukız, rakiplerinin eksiklerinden kendisine pay çıkaracaktır.

SIRALAMAM: 3-2-1

9. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin mücadele verdiği son çim koşularında üstün bir performans sergileyen Adilabi, uygun kilosu ve kantarmasını tanıyan binicisiyle yine çok şanslı olacaktır. Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması şansını yükselten Berkuk, sonlardaki güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir. İstikrarlı bir form grafiğine sahip Küçükcemre, sürekli aşama kaydeden Coşanmeriç, kazanarak moral bulan Yıldızgüzeli ve Çuvaldız fazlaca ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 12-7-10-11-8-6


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN