YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

16 Eylül 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

17 Eylul Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: 5 aylık aranın ardından gördüğü koşusunu oldukça beğendiğim ve o yarışının ardından idmanlarındaki görüntüsüne hayran kaldığım 8 numaralı BLAZE OG LIGHT favorimdir. Son koşusunu jokey hatasından dolayı kaybeden 1 numaralı ULUDAZ en sert rakibidir. Kocaeli pistinde 62 kilo altında start aldığı son yarışı ölçü olmayan 9 numaralı BÜYÜK BEYAZ kazandığı pistte geri dönüşü ve oldukça müsait sıkletiyle unutulmamalı. Nefes açan kalite isim 3 numaralı WARLEGEND dikkate alınmalı. 2 numaralı LİRA LİRA ile 6 numaralı CEP DURAK daha sonra.

4. Koşu: Geride bıraktığı 3 koşusuyla kalitesini ortaya koyan 4 numaralı YAĞIZAT kazanmaya devam edebilir. 6 numaralı MOSKOVAATEŞİ, 1 numaralı AKKULA, 3 numaralı ÖZPAR ile 2 numaralı GOLDEN KING öncelikle rakipleridir. 8 numaralı EMİRSOY, 7 numaralı CANYOLDAŞ ile 9 numaralı GÜLDÜRGÜLDÜR yüksek ikramiye hedefinde olanlara önerim.

5. Koşu: İstanbul ve Ankara’da yine bugünkü binicisi idaresinde kazandığı son iki yarışıyla kalitesini bir kez daha gözler önüne seren 4 numaralı SEMEND’in, devam eden süper formu ile G1 Velieefendi Koşusu’nu kazanan isim olmasını bekliyorum.

6. Koşu: Ekonomik kuponlara 1 numaralı MY SULTAN ile 2 numaralı DERİN SULTAN ayrımsız yazılmalı. Bursa’dan kolay kazanarak gelen 8 numaralı HİRA dikkate alınmalı. Start problemi yaşamaz ise 7 numaralı TUMBULZELE günün sürprizini gerçekleştirebilir.

7. Koşu: Kısa aranın ardından İstanbul’daki son yarışıyla beğenimi kazanan 5 numaralı LADY DERYA daha iyi durumda gireceği koşuda favorimdir. Trafik problemi yaşadığı için son yarışını kaybeden 3 numaralı PRENSES TORUN aynı şansızlıkları yaşamadığı takdirde favoriye zor anlar yaşatabilir.

8. Koşu: 3 numaralı CANKILIÇ, 5 numaralı DARK FIGHTER ve 2 numaralı ASLAN ADAM arasında geçmesini beklediğim koşuda en az hatayı yapanın yarış hayatının ilk birinciliği ile tanışmasını bekliyorum.


23.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.05 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN