YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! SEÇİM NEDENİYLE 24 HAZİRAN YARIŞLARI OLMAYACAKTIR. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

17 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Kum pistte son 3 koşusunun ikisini kazanan TEZCANLI (4) yine kazanmaya çok yakın, SERDENGEÇER (1) favorinin çok yakın rakibi olacak, OĞLUMEJDER (3) ile CANBULAN (5) sürprizde değerlendirilebilirler.

2.Koşu: Etkili binicisiyle start alacak olan CURTARALO (1) favorimiz, son koşusunu kazanan EZOP KAHRAMANI (3) ise yakın rakibi olacaktır, iyi form durumu olan ARSEN LUPEN (2) koşunun sürprizini yapabilir.

3.Koşu: Çok iyi form durumu bulunan ULUDAZ (1) ağır kilo dezavantajına karşın ilk şans verdiğimiz isim, kum pistte etkili koşan CEP DURAK (6) daha sonra şans verilebilecek isimdir, BLAZE OF LIGHT (8) ile GÜLAN BİNDA (7) koşunun sürprizini yapabilirler.

4.Koşu: Son iki koşusunu pist ayrımı olmaksızın kazanan YAĞIZAT (4) koşunun ve günün en şanslı ismidir, AKKULA (1) etkili binicisiyle favorinin hatasını değerlendirebilir, son koşusunu kazanan ÖZPAR (3) sürpriz şansı olan isimdir.

5.Koşu: Son koşularını üst üste kazanan SAADIN GÜCÜ (9) ile SEMEND (4) arasında zorlu birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, ERTEMİZ (8) favorilerin hatasını değerlendirebilecek isimdir, etkili binicisiyle KARAÜZÜM (3) koşunun sürprizini yapabilir.

6.Koşu: Son iki koşusundan ikincilikle ayrılan DERİN SULTAN (2) favorimiz olup son koşusunu kazanan HİRA (8) yakın rakibi olacaktır, MY SULTAN (1) ile TUMBULZELE (7) sürprizde değerlendirilebilirler.

7.Koşu: Çim pistte üst üste başarılı sonuçlar alan DIAMOND DASH (2) iyi formuyla kazanmaya oldukça yakın, SIERRA MAESTRA (4) ile LADY DERYA (5) favorinin yakın rakipleri olacaktır, URFAGÜLÜ (1) koşunun sürprizini yapabilir.

8.Koşu: Başarılı sonuçlar alan CANKILIÇ (3) etkili binicisiyle koşunun en şanslı ismi, eküri koşma avantajıyla MATCHLESS (7-11) favorinin yakın rakibi olacaktır, ASLAN ADAM (2) ile SHAHBANDAR (8) koşunun sürprizini yapabilirler.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN