YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Eylül 2017 Pazar

Mami SAHIN

17 Eylul Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: YİĞİTBABA (4) ile KÖKMENİNKIZI (8) arasında zorlu birincilik mücadelesi beklediğimiz koşuda, BİLGELİ (2) favorilerin yakın rakibi olacaktır, HASBEK (3) sürprizde değerlendirilebilir.

2.Koşu: Çim pistte üst üste başarılı yarışlar koşan CANDY COURT (1-8) eküri koşma avantajıyla favorimiz, müsait kilosuyla KISS ME (5) ise yakın rakibi olacaktır, KACEY (3) ve EXTRA BAZALT (7) koşunun sürprizini yapabilirler.

3.Koşu: Eküri koşma avantajıyla CANÖZGÜ (7-10) ilk şansa sahip isim olup yeterli yarış tecrübesi olan AKAN YILDIZ (6) yakın rakibi olacaktır, OĞLUMMELİH (4) ile CIMBIZ (2) sürprizde değerlendirilebilirler.

4.Koşu: DERBİŞAH (8) ile MUHRİP (1) arasında zorlu birincilik mücadelesi olmasını beklediğimiz koşuda, YOL BULAN (4-9) eküri koşma avantajıyla favorilerin hatasını değerlendirebilir, TORNACI (7) sürpriz şansı olan isimdir.

5.Koşu: Çim pistte iyi sonuçlar alan SKY HERO (12) favorimiz olup, VOLDEMORT (7) ile PRINCESS WESTPORT (9) favorinin yakın rakipleri olacaktır, TANZER (3) sürprizde değerlendirebilir.

6.Koşu: Çim pistte iyi sonuçlar alan HAZARDAĞI (3) koşuyu kazanmaya yakın isim, son koşusunu kazanan ÇAĞAÇAR (1) ise favorinin yakın rakibi olacaktır, RUSGELİN (4) ile FERZANDE KIZ (10) sürprizde değerlendirilebilirler.

7.Koşu: HAMARAT (1) ile ALFA KIZI (3) zorlu koşuda ilk planda şanslı isimler olup PATIENT (8) ile BEZMİ ALEM (4) daha sonra şans verilebilecek isimlerdir, GOLDEN OK (5) koşunun sürprizini yapabilir.

8.Koşu: Kum pistte iyi sonuçlar alan SAVAŞTEPE (4) favorimiz olup GENÇBERK (2) favorinin hatasını değerlendirebilecek isimdir, KAÇAKKIZ (9) ile UĞURCANBABA (5) sürpriz şansı olan isimlerdir.

9.Koşu: Son koşusunu kazanan WEST GROVE (9) müsait kilosuyla kazanmaya yakın olan isim, GLIVANA (6) ile CAFERAĞA (1) ise favorinin yakın rakipleri olacaktır, ROYAL CAPUCINO (2) sürpriz şansı olan isimdir.


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN