YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

16 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

17 Eylul Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yüzde yüz kazanabileceği son 1600 metrelik çim koşusunda, virajdan son 100'e kadar kendisine düzgün sprint yapabilecek kulvar bulamayan Uludaz, bu metrelerden sonra dışarıya doğru açılarak yaptığı güçlü atakları ancak kendisine 2.lik getirdi. Pist ayırt etmeksizin başarılı koşabilen safkan, devam ettirdiği güzel durumuyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Uzun aradan sonra katıldığı ilk sınavı oldukça etkileyici Blaze Of Light, sonrasında yaptığı çalışmalarında sergilediği derecelerde çok daha iyi bir duruma ulaştığının ispatlıyor. Gelişen kondisyonuyla en az favori kadar şanslı olacaktır. 62 kiloyla Kocaeli pistinde katıldığı son yarışı gayet başarılı Büyüz Beyaz, önemli bir sıklet avantajına sahip Gaddara ile sağlıklı bir idman görünümüne sahip Yağmurun Fısıltısı hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.

SIRALAMAM: 1-8-9-10-5

4. Koşu: Pist ve mesafedeki son koşusunda, düzlükten sonra aralardan çıkan ve bu metrelerden sonra binicisinin teşviklerine aynı güzellikle karşılık veren Yağızat, 1.18.46'lık derecesiyle kazanırken uzayan mesafelerde çok daha iddialı olacağının da izlenimlerini vermiş oldu. Salı sabahı yaptığı 1200/1.23.5 - 1000/1.09.5 - 400/27.8 R galobunu el oynatmadan gerçekleştirerek bir hayli beğenimi toplayın tayı misli kuponlara tek yazabilirsiniz. Çim - sentetik pist ayırt etmeyen Akkula ve istikrarlı bir performansa sahip Moskavaateşi favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir.

SIRALAMAM: 4-1-6

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve üst üste kazandığı son iki sınavında buradaki çoğu rakibini de geride bırakmayı başaran Semend, geçtiğimiz sene bu pist ve mesafede katıldığı bu önemli koşusundan çok az farkla Serhantay'ın gerisinde 2.tamamlamıştı. Kusursuz formunu aynı titizlikle devam ettiren kalite safkanı 4/3 yaptığı pilotuyla sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4

6. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan ve Cuma sabahı yaptığı 600/39 - 400/25.7 R sprintinde fotoya artırarak girmesiyle istim üzerine geldiğini bir kez daha kanıtlayan Derin Sultan, kısa sprintini sonlara saklaması halinde şeytanın bacağını kıracaktır. Bu günkü jokeyiyle adeta bütünleşen ve Bursa'daki son yarışını kazanarak moral bulan Hira, hiçte yabancısı olmadığı piste favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Bu aralar oldukça güzel bir çıkış yakalayan Faustino, süratli yapısı ve inatçı yarış karakteriyle üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan My Sultan, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Bessey ile takı değişikliğine giden kalite kısrak Tumbulzele hatalardan istifade edeceklerdir. Göz Ağrısı ve Pamuk Nine geniş kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir.

SIRALAMAM: 2-8-5-1-3-7-4-6

7. Koşu: Formunda gözle görülür gelişmeler mevcut Nardugan ve hücumda çok geç kaldığı son yarışından yakın aralarla 4.lükle ayrılan Prenses Torun arasındaki mücadeleye, sentetik pisteki son yarışı oldukça etkileyici Lady Derya'da iştirak edecektir. Aradan sonraki ilk yarışını kolay kazanan ve bu sınavı için yaptığı çalışmalarında da kusursuz bir görünüm içerisindeki Diamond Dash, kuponların olmazsa olmazlarından biridir. Dengi rakipler arasında Urfagülü ve tüm takıları çıkarılan Sierra Maestra hatalardan istifade edeceklerdir.

SIRALAMAM: 7-3-5-2-1-4

8. Koşu: Düzlükten sonra içindeki Semih Bey ile fotoya kadar nefes kesen bir mücadeleye giriştiği son 1300 metrelik çim sınavından 1.18.82 gibi bu grup için başarılı sayılabilecek bir dereceyle 2.likle ayrılan Cankılıç, her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşıyor. Gayet sağlıklı idman görünümü ve kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyiyle misli kuponlara tek yazılabilir. Yanına at yazmak isteyenler ise; en az kendisi kadar iyi bir eküriye sahip bulunan ve mesafe uzadıkça farklı koşacağına inandığım Molto Bene'ye değerlendirmeye alabilirler. 

SIRALAMAM: 3-11


21.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
21.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN