YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17 Eylül 2017 Pazar

Mami SAHIN

17 Eylul Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: SIRALAMAM: 4-5

2. Koşu: SIRALAMAM: 1

3. Koşu: SIRALAMAM: 4-5-1-3-2-7

4. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Bürebey, koruduğu güzel durumuyla yine çok şanslı. Eküri destekli Yol Bulan, güzel hazırlıklarıyla söz sahibi olacaktır. 2/2 yaptığı aprantisiyle Muhrip, sorunları halledilen Sibiryalı ve başarılı bir sezon geçiren Catch The Money fazlaca ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 6-4-1-2-11

5. Koşu: Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Princess Westport ile tempolu yarışları seven Sky Hero birincilikte eşit şanstalar. Whitesox, Harputlunun Oğlu ve Voldemort hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 9-12-8-5-7

6. Koşu: Buradaki ilk yarışını kazanmayı bilen Çağacar, çok daha iyi tanıyacağı piste yine birinciliğe uzanabilir. İstim üzerine getirilen Hazardağı ile kumdaki son sınavını kolay kazanan Güneydoğulu gözden uzak tutulmamalı. Bu kez DİLBAĞI takan Şerifoğlu, beklentilerin üzerinde koşabilir. Ferzande Kız ve Goben en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 1-3-2-9-10-7

7. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip bulunan ve yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Patient, uyum içerisindeki binicisiyle kazanmayı çok yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8

8. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Savaştepe, takı değişikliğine giden Bir Rüya, ufak tefek sorunları halledilen Gençberk ve formunda önemli derecede gelişmeler bulunan Kaçakız ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 4-5-2-9

9. Koşu: Elverişli rakipler arasında start alacak olan Royal Capucino ile sert gruptaki son sınavını gücüne ölçü almadığım Caferağa arasındaki mücadeleye, açıklarını hızla kapatan Sailing Knight'e katılacaktır.

SIRALAMAM: 2-1-11


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN