YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Eylül 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

2 Eylul Beygir.com ANKARA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Aynı pistteki son koşularını tabelada tamamlamış olan TENERIFE (1) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken QUADIS (2) ciddi rakibi olup hafif kilolu KUTLUKIZ (5) ihmal edilmemelidir. SKORER (4) sonraki ihtimaldir.

2.Koşu: Aynı pistte uyumlu jokeyiyle start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan ECO LION (1) ilk şanslı isimdir. İstikrarlı yarışlarıyla KARAFIRAT (2) ciddi rakibi olup VIKING MAN (5) ve ANIL BABA (3) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı bir performans sergilemiş olan İREM SU (3) ilk şanslı isimdir. GIPSY DANGER (2) ciddi rakibi olup son koşularını ölçü almadığımız hafif kilolu BALKA (5) ve CREOLE SWING (1) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Yarış hayatlarının ilk startlarını alacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken UÇANATEŞ (6), OĞLUM SABRİ (4), ARDAHANLI (8) ve UCANARDA (5) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

5.Koşu: Aynı mesafeli son startını tabela dışı tamamlamış olan AKARNEJAT (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. İyi formunu son koşularına da yansıtmış olan ÖZYEL (6) ve BÜYÜK DOĞU (8) ciddi rakipleri olup ÖZDAMAR (1) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Aynı pistteki ilk startını kazanmış olan UMUTLU (5) ilk şanslı isimdir. Başarılı yarışlarıyla dikkat çeken SER EMİR (4) ciddi rakibi olup iyi form durumuyla ARTUKLU (1) ihmal edilmemelidir. ALOYSHA (6) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Aynı mesafeli son startını kazanmış olan AMIGRA (2) ilk şanslı isimdir. İyi formunu son yarışlarına da yansıtmış olan TO BE BY YOUR SIDE (1) ciddi rakibi olup TATVAN KIZILCA (6) ve İLKNUR SULTAN (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Yarış hayatlarına bu koşuyla başlayacak olan taylardan başarılı hazırlıklarıyla dikkat çeken OĞLUM İLKER (4), ELABARS (8), OĞLUMVOLKAN (5) ve SABAH RÜZGARI (6) etkili jokeyleriyle birlikte şans verdiğimiz isimlerdir.

9.Koşu: Çim pistte start aldıkları son koşularında başarılı bir performans sergilemiş olan OZANŞAH (4) ve PARPALİ (2) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. İyi form durumuyla SIR PERDESİ (6) ciddi rakipleri olup MİRZALAĞA (3) ihmal edilmemelidir.


19.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.06 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN