YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
13 ARALIK BURSA VE URFA YARIŞLARINA AİT PUANLI BÜLTENLER, KARMA TAHMİNLER VE SON YAPILAN GALOPLAR SABAH SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK, TAKİPTE KALIN.

2 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

2 Eylul Sporx.com İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Günün ilk ayağında start alacak olan GEDİZKAYA, ilk kez çime çıkacak. İdman pistinde iyi işler yapan ve dikkat çeken Başbay yavrusu sert kantarmaya sahip jokeyi ile bugün burada açılışı yapabilir. Biraz da diğer ayaklara daha fazla at yazmak için burada risk alarak bu atı tek bırakacağız. 

İstanbul programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise BELGIAN BILL olacak. Tecrübeli safkan bu yarış için buraya getirildi ve baba tarafından oldukça güçlü bir pedigriye sahip. Açık Grup 2 mücadelede rakipleri de kendine uygun. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak tek bırakabiliriz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir. Son kısa galobunda 23.9 R yaparken oldukça beğenilen CANKILIÇ, günün son ayağında rakiplerinden ayrılıyor. Daha farklı veya küçük kuponlarda alternatif bir tek olarak düşünülebilir.

Eko Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 4-5-6 / 1

Normal Kupon: 1 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 4-5-6 / 1-2


13.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

13.12 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN