YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
YAZARIMIZ HALİL ERDEM 23 MAYIS KEMPTON PARK ALTILISINI DOĞRU TAHMİN EDEREK 915 TL KAZANDIRMIŞTIR. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...

26 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

27 Eylul Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda AYŞEROSE (1) ve HATİCE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GİZEMLİTAY (7) en yakın takipçileri olacaktır.EYLÜLDEGEL (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SIVERDAYS (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARBAKIR (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZEMANİ (4) ve YILAN INDIAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan FAIR GIRL (3) koşudaki favori isimdir.SARA CANDAL (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AMARİ (2) ve MY TITANIUM (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla OYTUNTAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞÜKRANIN OĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.O SES (1) ve ZİRVE TAY (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki DALLICALI (1) ve SIRKAYA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AKOĞUZ (2) ciddi rakipleri olacaktır.VEYSİBABA (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan BALAHATUN (5) koşudaki favori isimdir.ARASIM (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GUST OF WIND (2) ve SPARTAN BEAUTY (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla SASPUNAS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAWYER (4) en yakın takipçisi olacaktır.ZAHAN (2) ve BROKEN ARROW (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ASTERİKS (2-13) koşudaki ilk şanslı isimdir.TUMBULKAVÇİNOĞLU (10) en yakın takipçisi olacaktır.JÜPİTER (4) ve DİŞİBUSEFAL (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


25.05 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
25.05 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.05 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN