YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

27 Eylul Beygir.com ELAZIĞ Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda AYŞEROSE (1) ve HATİCE (2) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.GİZEMLİTAY (7) en yakın takipçileri olacaktır.EYLÜLDEGEL (5) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

2.Koşu: İyi durumdaki SIVERDAYS (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ARBAKIR (1) en yakın takipçisi olacaktır.ZEMANİ (4) ve YILAN INDIAN (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: Formda olan FAIR GIRL (3) koşudaki favori isimdir.SARA CANDAL (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.AMARİ (2) ve MY TITANIUM (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi formuyla OYTUNTAY (7) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.ŞÜKRANIN OĞLU (4) en yakın takipçisi olacaktır.O SES (1) ve ZİRVE TAY (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki DALLICALI (1) ve SIRKAYA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.AKOĞUZ (2) ciddi rakipleri olacaktır.VEYSİBABA (6) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

6.Koşu: Formda olan BALAHATUN (5) koşudaki favori isimdir.ARASIM (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.GUST OF WIND (2) ve SPARTAN BEAUTY (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: İyi formuyla SASPUNAS (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SAWYER (4) en yakın takipçisi olacaktır.ZAHAN (2) ve BROKEN ARROW (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki ASTERİKS (2-13) koşudaki ilk şanslı isimdir.TUMBULKAVÇİNOĞLU (10) en yakın takipçisi olacaktır.JÜPİTER (4) ve DİŞİBUSEFAL (1) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.