YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Eylül 2017 Salı

Mami SAHIN

27 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda DOĞUŞAN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TUĞALP (6-5) en yakın takipçisi olacaktır.SERTESER KAYA (4-2-3-8) ve KILAVUZHATİCE (10) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki ASLANPARÇASI (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.SCIFO (1) en yakın takipçisi olacaktır.INDIANAPOLIS (3) ve MEGAFORCE (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla CANYOLDAŞ (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.GÜRNARA (5) en takın takipçisi olacaktır.DETAY (4) ve ÖZHABER SULTAN (10) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Formda olan BAYBAŞKAN (1) koşudaki favori isimdir.FAIR MONT (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.RYAN AREL (3) ve STALLION FALCON (4) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: İyi durumdaki YELE (6) koşudaki ilk şanslı isimdir.VALENCIA (5) en yakın takipçisi olacaktır.MY WILL (1) ve RUN FOR DERYA (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: Artan formuyla GÜRSU (6) ve SAADIN GÜCÜ (9) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.DENİZİM (4) en yakın takipçileri olacaktır.ALTINCI HİS (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: Formda olan GOLDEN TOWER (3-7) koşudaki favori isimdir.WHITE HART LANE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.HEIWA IWA (4) ve RADYOCU (6) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi formuyla ARMONDO (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.EMPEROR SION (3) en yakın takipçisi olacaktır.GÖĞÜSGEREN (4) ve LAST SHADOW (6) sonraki ihtimallerdir.

9.Koşu: İyi durumdaki BÜTÜNAY (3) ve DALTON (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ZAĞNOS (7) en yakın takipçileri olacaktır.BERKTİN (2) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

10.Koşu: İyi formuyla HİRA (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.AKSAKAL (12) en yakın takipçisi olacaktır.HÜNKAROĞLU (3) ve ÖZDAMAR (2) sonraki ihtimallerdir.