YENİ
DUYURU! 18 HAZİRAN ŞANLIURFA YAYINLARI ÖĞLE SAATLERİNDE EKLENECEKTİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

29 Eylul Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AYKARA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİJAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.CEHENNEM ATEŞİ (11) ve GÜMÜŞKUŞAK (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki İSHAKBABA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ASLAN ADAM (3) en yakın takipçisi olacaktır.DOLPHIN STONE (2) ve HAŞİMOĞLU (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ONURKAAN OĞLU (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEKMUTLU (10) ciddi rakibi olacaktır.ŞERİFOĞLU (9) ve LAZER (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla HERGELE (1) ve RAZYANA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KUZEN (8) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLFEM (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HOSLİ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ANGEL HORSE (1) en yakın takipçisi olacaktır.ILDIR BEYI (3) ve WASAHOF (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla BAYEZID (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WONDER (8) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUM MURAT (5) ve SÜPHAN (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan BAY EMİR (1) koşudaki favori isimdir.ARTİSEMRE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ERDURAN (4) ve BERDUŞALİ (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki WEST GROVE (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.NEHİR CAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.ARCHMAN (4) ve ROYAL SET (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


18.06 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.06 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.06 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN