YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

28 Eylül 2017 Perşembe

Mami SAHIN

29 Eylul Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AYKARA (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BİJAN (5) en yakın takipçisi olacaktır.CEHENNEM ATEŞİ (11) ve GÜMÜŞKUŞAK (6) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İyi durumdaki İSHAKBABA (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.ASLAN ADAM (3) en yakın takipçisi olacaktır.DOLPHIN STONE (2) ve HAŞİMOĞLU (4) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla ONURKAAN OĞLU (8) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.TEKMUTLU (10) ciddi rakibi olacaktır.ŞERİFOĞLU (9) ve LAZER (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: Artan formuyla HERGELE (1) ve RAZYANA (4) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.KUZEN (8) en yakın takipçileri olacaktır.GÜLFEM (3) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

5.Koşu: İyi durumdaki HOSLİ (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ANGEL HORSE (1) en yakın takipçisi olacaktır.ILDIR BEYI (3) ve WASAHOF (5) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

6.Koşu: İyi formuyla BAYEZID (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.WONDER (8) en yakın takipçisi olacaktır.OĞLUM MURAT (5) ve SÜPHAN (7) sonraki ihtimallerdir.

7.Koşu: Formda olan BAY EMİR (1) koşudaki favori isimdir.ARTİSEMRE (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.ERDURAN (4) ve BERDUŞALİ (3) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: İyi durumdaki WEST GROVE (7) koşudaki ilk şanslı isimdir.NEHİR CAN (3) en yakın takipçisi olacaktır.ARCHMAN (4) ve ROYAL SET (9) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.


24.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

24.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

24.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN