YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Eylül 2017 Cuma

Mami SAHIN

29 Eylul Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Startla birlikte ön tarafta kaçan Samatyalı'yı yakın takibe aldığı ilk 1300 metrelik sentetik pist koşusunda, düzlükten sonra binicisinin teşviklerine aynı güzellikle karşılık veren Secret Victory, 1.19.96'lık derecesiyle zorlanmadan kazanmayı bildi. Sonrasında tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz bir görünüm içerisindeki tayın bir kez daha zaferle ayrılması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 5

2. Koşu: Perşembe günü iç piste yaptığı düzlük sprintinde bir hayli beğenimi toplayan Güzelkaya, sevdiği piste başta şans verdiğim kısraktır. Gördüğü koşuları ardından farklılaşan Tahire ile inatçı yarış karakteriyle Faustino öncelikli takipçileri. Gününde olduğu zaman farklı koşan Nilda, aşama kaydeden Bessey ile tabela diplerindeki yarışları olumlu Pexuss hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 3-6-2-4-1-5

3. Koşu: Düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği ilk 1200 metrelik sentetik pist koşusunda, jokeyinin kontrolünde Lady Luna'dan aldığı liderliği fotoya kadar koruyarak kazanmayı başaran Dirty Girl, gelişen kondisyonu ve çok daha hazırlıklı gireceği sınavında da söz sahibi olacaktır. Takı değişikliğine giden ve bu haftaki çalışmalarında beğenimi kazanan Liar, tecrübesini konuşturarak favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Kabiliyetli bir kısrak olan Crazy Chick, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecektir. 

SIRALAMAM: 1-6-3

4. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Geçtiğimiz hafta sonu Budakhan ile yaptığı 1200/1.21 - 1000/1.08 - 400/28 R galobunu ekürisinin yarım boy kadar önünde kolay bir şekilde tamamlayan Vazgeçilmeyen, bu havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. Favorinin beklenileni verememesi halinde şehir dışından gelen Tarantula, İstikbalim ve Bay Semih devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 7-6-9-3

5. Koşu: Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan şampiyon safkan Cankardeşler başta olmak üzere; Akarçay, Amankaya, Adını Sen Koy, Kadhan ile Karaüzüm sizlere önerebileceğim en şanslı isimler.

SIRALAMAM: 2-1-10-7-8-4

6. Koşu: Kazandığı koşusu ardından çok daha iyi bir seviyeye gelen Yağmurun Fısıltısı ve formda ekürisiyle My Sweet Lady uygun kilolarının verdiği avantajı en iyi şekilde lehine çevireceklerdir. Yeni yeni kendini bulan Cash In ile 7/4 yaptığı piste Ezop Kahramanı ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 4-6-3-2

7. Koşu: Bu haftaki hazırlıkları kusursuz Anchors Aweigh ile başarılı bir sezon geçiren Uludaz ikilisine birincilikte eşit şans vermekteyim. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Babadoğan, pisti nemli bulacak olması şansını yükselten Kechice ile dengi grupta Marvellous Iron hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 6-4-5-1-3

8. Koşu: Şimdiye kadar mücadele verdiği 4 çim yarışını da gayet güzel derecelerle ard arda kazanmayı bilen Storm Sea Swell, sağlıklı idman görünümü ve elverişli rakipler yanında yine çok şanslı. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2 // 3-7-5

9. Koşu: Grubun en hazır ve pişkin isimlerinden biri olan Biralem, ayağına çok çabuk Demirkurt, düzgün eşkaliyle Fırtınam ile Çeyiz ile yaptığı son sprintinde yeşil ışık yakan Süreyya Hanım ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 1-4-11-13