YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Eylül 2017 Cumartesi

GanyanTime.com

3 Eylul Barış Düşmez İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Yarış hayatında 2 kez koşup bunların birini kazanıp diğerinden ikinci olarak ayrılan Yeso’nun sahaya gelecek ilk yavrusu olan ve idmanlarında dereceli işler ortaya koyan 3 numaralı COGENERATION koşu içinde bir şansızlık yaşamaması durumunda yarış hayatına kazanarak start verebilir. Riski sevenler tek yazabilir. 5 numaralı MATCHLESS, 9 numaralı RIVER GIRL, 7 numaralı RÜZGAR ile 2 numaralı BORN GIFT rakip yazacaklara önerilerim. Tay yarışı nedeniyle bu koşuyu sağlama almak isteyenler kapatabilir.  

4. Koşu: Doğduğu topraklarda ilk kez start alacak olan Vefa İbrahim Aracı ekürisinin sahip olduğu ve son 3 yarışında sürekli grup yarışlarda koşan 2 numaralı CRIMEAN TATAR’ın, tam hedef yapılarak getirildiği koşuda kazanan olmasını bekliyorum.

5. Koşu: Sir Alex Ferguson'un tayı olan ve İngiltere’de çim pistte katıldığı tek yarışı dereceli kazanan 4 numaralı CHESS MOVE favorimdir. 1 numaralı ANOTHER BATT ile Tay Deneme koşusunu pas geçerek burayı hedefleyen 3 numaralı BAYEZID rakipleridir.

6. Koşu: Bursa’da katıldığı son koşusunu ölçü almadığım 5 numaralı ULAN BATOR favorimdir. 1 numaralı BABADOĞAN ile 2 numaralı CHURCHILL FIRE süratli gidecek yarışta sonlardaki etkili sprintleri ile şanslı olacaklardır. 6 numaralı YENİLMEZ önde boş bırakılması durumunda beyaz bayrak ayna yapabilir.

7. Koşu: Frankel'in ilk jenerasyon temsilcilerinden olan ve bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip olduğuna inandığım 9 numaralı DREAM CASTLE’ın, ekürisininde desteğiyle koşuyu kazanan isim olmasını bekliyorum.  

8. Koşu: Son 6 grup koşusundan 5’ini kazanmayı başaran ve tabeladan düşmeyen bu grubun üzerinde bir kaliteye sahip 3 numaralı MURAAQIB’in, yarış içinde bir şansızlık yaşamaması durumunda kazanması normal sonuç olacaktır.

Kaynak: nesine.com