YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ KAZANDIRAN YARIŞ SİTENİZ 20 ŞUBAT ÖZGÜR GÖKÇE ÇİFT BANKOLU KOCAELİ ALTILISI 236 TL KAZANDIRDI! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

2 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

3 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AUTUMN PEARL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CHICAGO (1) en yakın takipçisi olacaktır.MONTELLA (4) ve SLAYER SCREAM (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan STORM SEA SWELL (3) koşudaki favori isimdir.BEKİRİM (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KRIS ANGEL (2) ve CASAMENTO (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan COGENERATION (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BORN GIFT (2) en yakın takipçisi olacaktır.RIVER GIRL (9) ve NORTHBEACH (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SECRET NUMBER (5-3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CRIMEAN TATAR (2) en yakın takipçisi olacaktır.ELBERETH (7) ve BLAZE TO WIN (1-6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla CHESS MOVE (4) ve ANOTHER BATT (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ARMONDO (2) ciddi rakipleri olacaktır.TIMETOSAYGOODBYE (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla CHURCHILL FIRE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABADOĞAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.ULAN BATOR (5) ve YENİLMEZ (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki MR SCARAMANGA (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOUCH THE WOLF (5) en yakın takipçisi olacaktır.DREAM CASTLE (9-2) ve COPPERFIELD (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: Formda olan MURAAQIB (3) koşudaki favori isimdir.GÜMBÜRGÜMBÜR (1) favorinin ciddi rakibi olacaktır.MOUHEEB (2-5-7) ve UÇARER (4) sonraki ihtimallerdir.


23.02 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

23.02 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

23.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN