YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

2 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

3 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AUTUMN PEARL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CHICAGO (1) en yakın takipçisi olacaktır.MONTELLA (4) ve SLAYER SCREAM (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan STORM SEA SWELL (3) koşudaki favori isimdir.BEKİRİM (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KRIS ANGEL (2) ve CASAMENTO (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan COGENERATION (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BORN GIFT (2) en yakın takipçisi olacaktır.RIVER GIRL (9) ve NORTHBEACH (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SECRET NUMBER (5-3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CRIMEAN TATAR (2) en yakın takipçisi olacaktır.ELBERETH (7) ve BLAZE TO WIN (1-6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla CHESS MOVE (4) ve ANOTHER BATT (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ARMONDO (2) ciddi rakipleri olacaktır.TIMETOSAYGOODBYE (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla CHURCHILL FIRE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABADOĞAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.ULAN BATOR (5) ve YENİLMEZ (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki MR SCARAMANGA (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOUCH THE WOLF (5) en yakın takipçisi olacaktır.DREAM CASTLE (9-2) ve COPPERFIELD (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: Formda olan MURAAQIB (3) koşudaki favori isimdir.GÜMBÜRGÜMBÜR (1) favorinin ciddi rakibi olacaktır.MOUHEEB (2-5-7) ve UÇARER (4) sonraki ihtimallerdir.


14.12 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

14.12 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN