YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

3 Eylul Beygir.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Günün ilk koşusunda AUTUMN PEARL (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.CHICAGO (1) en yakın takipçisi olacaktır.MONTELLA (4) ve SLAYER SCREAM (5) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: Formda olan STORM SEA SWELL (3) koşudaki favori isimdir.BEKİRİM (1) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.KRIS ANGEL (2) ve CASAMENTO (5) sonraki ihtimallerdir.

3.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan COGENERATION (3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BORN GIFT (2) en yakın takipçisi olacaktır.RIVER GIRL (9) ve NORTHBEACH (6) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki SECRET NUMBER (5-3) koşudaki ilk şanslı isimdir.CRIMEAN TATAR (2) en yakın takipçisi olacaktır.ELBERETH (7) ve BLAZE TO WIN (1-6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Artan formuyla CHESS MOVE (4) ve ANOTHER BATT (1) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ARMONDO (2) ciddi rakipleri olacaktır.TIMETOSAYGOODBYE (7) ihmal edilmemesi gereken isimdir.

6.Koşu: İyi formuyla CHURCHILL FIRE (2) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BABADOĞAN (1) en yakın takipçisi olacaktır.ULAN BATOR (5) ve YENİLMEZ (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

7.Koşu: İyi durumdaki MR SCARAMANGA (10) koşudaki ilk şanslı isimdir.TOUCH THE WOLF (5) en yakın takipçisi olacaktır.DREAM CASTLE (9-2) ve COPPERFIELD (8) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

8.Koşu: Formda olan MURAAQIB (3) koşudaki favori isimdir.GÜMBÜRGÜMBÜR (1) favorinin ciddi rakibi olacaktır.MOUHEEB (2-5-7) ve UÇARER (4) sonraki ihtimallerdir.