YENİ
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18 ŞUBAT TAHMİNLERİ SABAH SAATLERİNDE YAYINDA OLACAK! TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

2 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

3 Eylul Beygir.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1.Koşu: Gecenin ilk koşusunda SON VURGUN (1) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.DEMİRSEMA (2) en yakın takipçisi olacaktır.GRIFFON (3) ve CANDY COURT (4) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk kez koşacak olan safkanlardan CENTERFOLD (1) koşudaki ilk şanslı isimdir.NİLSULTAN (8) en yakın takipçisi olacaktır.QUEEN CEYCEY (9) ve GÜÇLÜ KIZ (3) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

3.Koşu: İyi formuyla PINAR SULTAN (5) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.SİBEL SU (10) en yakın takipçisi olacaktır.STROM TRACKS (1) ve OFSAYT (2) sonraki ihtimallerdir.

4.Koşu: İyi durumdaki KALAYCIKAYA (2) koşudaki ilk şanslı isimdir.ÇAHAN (7) en yakın takipçisi olacaktır.GÖKALTAY (4) ve PAMUK NİNE (6) sırasıyla diğer şans verilebilecek isimlerdir.

5.Koşu: Formda olan ANZAS (3) koşudaki favori isimdir.HARUNHAN (2) favorinin en yakın takipçisi olacaktır.MAVİ GÖZLÜ DEV (4) ve AKYAZILI SILA (1) sonraki ihtimallerdir.

6.Koşu: İyi durumdaki TEKİNER (2) ve MADAM ELLİ (3) koşuda birlikte şans verilebilecek isimlerdir.ARTİSEMRE (1) en yakın takipçileri olacaktır.SANAY (4) sürpriz şans verilebilecek isimdir.

7.Koşu: İyi formuyla ASİ KALP (2-3) koşuda kazanmaya en yakın isimdir.BAMBAM (6) en yakın takipçisi olacaktır.AĞRI DAĞI FIRTINASI (1) ve KUZEN (11) sonraki ihtimallerdir.


17.02 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

17.02 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

17.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN