YENİ
EN ÇOK KAZANDIRAN ÜCRETSİZ YARIŞ SİTESİ GANYANTIME.COM. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

3 Eylul Nesine.com İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Grubun en hazır ve pişkin isimlerinden biri olan Cogeneration, Perşembe sabahı iç piste yaptığı 600/38.4 – 400/25 R sprintinde fotoya kendinden emin aksiyonlarla uzanarak bir hayli beğenimi topladı. Üstün bir sürate sahip olan tayı riski sevenler kuponlarına tek bile yazabilirler. Uzun galobu gayet olumlu River Girl, Cuma günü Last Terrenas ile birlikte yaptığı 600/36.3 – 400/24.4 R sprintinde sürekli iyiye gittiğini gözlemlediğim Rüzgar ve yeterli kondisyonuyla Born Gift favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 3-9-7-2

4. Koşu: İngiltere Newbury hipodromunda katıldığı son Gr-3 çim yarışını yakın aralarla 4.tamamlayan ve ülkemizde Cuma sabahı turvakar bir şekilde gerçekleştirdiği çalışmasında oldukça sıhhatli gördüğüm Crimean Tatar’a başta şans vermekteyim. Yurtdışında sürekli Grup koşularda boy gösteren Elbereth ile Dünyaca ünlü Godolphin ekürisinin güvendiği isimlerden olan Secret Number favorinin eksiklerinden istifade edecekler.

SIRALAMAM: 2-7-5

5. Koşu: Birbirinden başarılı iki çim yarışı ardından ilgilileri tarafından bu sınavına hedeflenen ve ekürisi Kreacher ile birlikte yaptığı 800 ile 1000 metrelik galoplarında kusursuz bir tablo ortaya koyan Timetosaygoodbye, son kez Cuma günkü 200 metrelik sprintinde de çok iyiydi. Üstün süratiyle bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. Futbol efsanesi Sir Alex Ferguson’un sahibi olduğu ve son kez İngiltere Epsom hipodromunda katıldığı 1200 metrelik çim yarışını 1.10.79 gibi oldukça ciddi bir dereceye zorlanmadan kazandığını göz önüne alırsak Chees Move’nin buraya ne denli iddialı geldiği gözlerden kaçmıyor. Grubun formda ve tecrübeli isimlerinden biri olan Another Batt, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde kendisine pay çıkaracaktır. Rufus King ile geçtiğimiz haftaki 1400 metrelik çim sınavını 1.23.12’lik derecesiyle zorlanmadan kazanan Armando sürprizi uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 7-4-1-6-2

6. Koşu: Sert grupta katıldığı uzundaki başarısız son yarışını kesinlikle gücüne ölçü almadığım Churchill Fire, bu tip mesafelerde çok daha başarılı koşabiliyor. Beklentilerin çok altında koştuğu Bursa’daki yarışı ardından rotayı İstanbul’a çeviren ve tüm takılarının çıkarıldığı gözlerden kaçmayan Ulan Bator, bu kez kalitesine yakışır bir sonuçla ayrılabilir. Gücü oranında başarılı koşabilen Yenilmez ile bu haftaki hazırlıkları üst düzey Babadoğan hatalardan en iyi şekilde yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 2-5-6-1

7. Koşu: Adını Dünya atçılığına altın harflerle yazan şampiyon Frankel temsilcisi Dream Castle, tartışmasız yurtdışında katıldığı ciddi yarışlarıyla bu günde favori olmayı hak ediyor. Grubun klas isimlerinden Kool Kompany ile büyük bir hayal kırıklığı yarattığı son sınavına anlam veremediğim Touch The Wolf ekürilerin ilk etaptaki takipçileridir. Kazandığı yarışı ardından tamamladığı hazırlıkları da kusursuz Copperfield ile İstanbul pistinin hiçte yabancısı olmayan Diplomat söz sahibi olabilecek diğer şanslı safkanlardır.

SIRALAMAM: 9-4-5-8-3

8. Koşu: Yarış yaşamı boyunca Fransa ve İngiltere’de iştirak ettiği 6 Gr-1 koşunun 4’ün de zaferle ayrılan ve diğer ikisinde de tabela içerisinde şans bulan Muraaqib, iddialı getirildiği Ülkemiz’de kazanması normal sonuç olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3


23.06 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
23.06 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.06 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN