YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

2 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

3 Eylul Nesine.com İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Ciddi bir orijine sahip Silent Love, dereceli galoplarıyla dikkat çeken Queen Ceycey ve bu günkü jokeyi idaresinde eksiksiz bir hazırlıktan geçen Nilsultan ilk etapta düşünülmeli. Yeterli kondisyonuyla Centerfold, kuponların olmazsa olmazlarından. Lady Şirin, Güçlü Kız ve Valkiria hatalardan en iyi şekilde istifade edebilirler.

SIRALAMAM: 10-9-8-1-5-3-11

3. Koşu: Tekrardan istenilen düzeye ulaşan Pınar Sultan, en dış starttan çıkması kendisine sorun teşkil etmediği takdirde adından bahsettirecektir. İstikrar yakalayan Sibel Su’nun eli kulağında. Dengi rakipler arasında Whitesox, koşuya ağırlığını koyacaktır. Toparlanma çabası içerisindeki Ofsayt, mesafesinde gözden uzak tutulmamalı. Gücü oranında ters koşabilen Storm Track, fazlaca ihmale gelmez. Wild Heart, Ceylan Hanım ve Princess Westport sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 5-10-3-2-1-4-6-9

4. Koşu: Pist ve mesafedeki son koşusunu 1.21.62 gibi dikkat çekici bir dereceyle gösterişli kazanan Kalaycıkaya, devam ettirdiği güze durumuyla yine çok şanslı. Açıklarını kapatan Gökaltay, gelişen kondisyonuyla sert takipçisi olur. DİLBAĞI takan Çahan, ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacak. Tırnağının ucuna getirilen Hızlı Zeliş ve Gayemsu şanslı olabilecek diğer isimler.

SIRALAMAM: 2-4-7-5-8

5. Koşu: Bursa’da ciddi rakipler arasında katıldığı son kum koşusu mükemmel Anzas ve ilk çim yarışını usta atlar gibi koşarak çok kolay kazanan Mavi Gözle Dev arasında çetin bir mücadele bizleri bekliyor.

SIRALAMAM: 3-4

6. Koşu: İstanbul’da çok daha ciddi rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Madam Eli, sürekli binicisi ve daha önce geride bıraktığı rakipler yanında kuponlara tek yazılabilir. Artistemre, Tekiner, Sanay ile Mutlan Sultan bahis için düşünülebilir.

SIRALAMAM: 3 // 1-2-4-12

7. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan Kuzen ile kendisi kadar formda ekürisiyle Asi Kalp arasındaki mücadeleye değişen etkili binicisiyle Anadolu Hisarı’da katılabilir. Bambam ve Ağrı Dağı Fırtınası sürprizlerim.

SIRALAMAM: 11-2-9 // 6-1