YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Eylül 2017 Pazar

GanyanTime.com

3 Eylul Yeni Yazarlarımızın İSTANBUL - İZMİR Altılı Ganyan Tahminleri

 

KARA PANTER İSTANBUL TAHMİNİ 

1.ayak: İlk defa koşacak atların 1200 m. çim yarışında enternasyonal yarışların şampiyon atı PRESSİNG'in yavrusu olan 6 - NORTHBEACH yüksek kan hattıyla ve etkili jokeyiyle startta aksilik yaşamadığı taktirde kazanmasını bekliyorum. Küçük kuponlara banko önerimdir, 4-DEMİRKAPI ve 9- RİVER GİRL rakip olur.

2.ayak: Boğaziçi koşusunda geçen sene beklediği başarıyı yakalayamayan ve 3.olabilen 7- ELBERETH günün iddialılarındandır, son iki yarışında da son 50 metredeki acı sprintiyle bir 5.lik birde 3.lük elde eden 4-OĞLUM BERAT ve Halis KARATAŞ jokeyliğini yaptığı 1- 6-VİCTORY IS OURS kuponlarda kesinlikle olmalıdır. 

3.ayak: Trakya koşusunda 1- ANOTHER BATT, 2-ARMANDO, 3-BAYEZİD VE 8-YELE öncelikle şans verdiğim isimler ancak son iki koşusunda hem çıktığı gibi bitiren hemde bekleyerek kazanan 7-TİMETOSAYGOODBYE çok dikkat edilmesi gereken isimdir jokeyinin takdiği herkesi ters köşeye yatırabilir bombamdır. 

4.ayak: Son koşusunda uzun mesafeden etkilenen 2-CHURCHILL FIRE öncelikle şans verdiğim isimdir, son 4 yarışında da 3.lük yapan 1-BABADOĞAN tecrübeli jokeyiyle sert rakibi olacaktır, her ne kadarda yarışlarını kum pistlerde görmüş olsak da çimde yaptığı yarışlarda fena dereceler yapmamış olan 4- KING OF ROCK geniş kuponlarda bulunması gereken bomba atımdır. 

5.ayak: Son koşusunu kazanan kendisini iyi tanıyan jokeyiyle 8-COPPERFIELD sevdiği mesafede çıktığı gibi bitirecektir banko olarak önerimdir. 

6.ayak: İstanbul'daki yarışların tek arap atlarının koşusunu hepsi olarak geçip işi sağlama alma tarafındayım.

1.AYAK: 6 / 4.9
2.AYAK: 7.4.1-6
3.AYAK: 1.2.3.8.7
4.AYAK: 2.1.4
5.AYAK: 8
6.AYAK: H

SEYFİ KÜÇÜK İZMİR TAHMİNİ 

1.AYAK: Şartlı 1 2 yaşlı ingiliz dışı taylarının ilk koşularında başarılar diliyor ayaklarının düz basmalarını temenni ediyorum ve ilk ayakta banko ile başlamak istiyorum 400 galobunu 24.25 'lik derece ile tamamlayıp iyi bir iş çıkartan "NİLSULTAN" aynı zamanda aslanparçasi ile anne after party ile'de babadan kardeş olan "NİLSULTAN" alpagut idaresinde kazanmasını bekliyorum. BANKOMDUR..

2.AYAK: İzmir'in 2.ayağında benimde takibimde olan ve uzun zamandır kazanamayan "OFSAYT" ilk atım. Aynı mesafede 1.22.89 derece ile "Princess Westport", kesinlikle kuponlarda bulunması gereken "Ceylan Hanım'dır. Bu üç safkan kazananı belirler. Aksi taktirde devreye girecek isimler; Whitsox, Pınar Sultan, Wild Heart ve Sibel Su olacaktır.

3.AYAK: 26/08/2017 tarihinde 1200 metre kum pistte uzak ara kazanarak günün sürprizine imza atmıştı benim yine kazanmasını beklediğim işim "KALAYCIKAYA" olup alternatif bankom'dur. Rakipleri "Gayemsu, yiğitsoy, Zorlu at ve Derbişah"tır. 

4.AYAK: KV-6 2 yaşlı ingiliz taylarına ait 1200 metre mesafede bursa kumundan gelen ve son yarışında 2. olmasina rağmen oldukça gösterişli olan "ANZAS" İzmir kumundaki çalışmalarıyla da etkili olacağı sinyalleri vererek beni bir kez daha etkiledi. 2. BANKOM'DUR. 

5.AYAK: Orta dereceli mesafelerde bir çim bir kum derken kendini geliştiren ve çim kum ayırt etmeden etkili olabilen "KAPTAN EVO" bugünkü 1300 mt çim yarışında bana göre rakiplerinin bir tık üstündedir. Eksik koşması halinde benimde İstanbul pistinden takibimde olan "ÖZ ERDINC" İzmir kumunda bir yarış görüp çime çıkacaktır. Bence Kaptan Evo'nun en ciddi rakibidir. Bu ikilinin önde fazla didişmesi hallinde ekürilerden "YAKUTIYE" sonlardaki etkili sprintiyle yarışı kazanabilir. Bu üçlüye rakip gördüğüm diğer isimler. Hazardaği, Madam Elli, Tekiner ve Artisemre'dir.

6.AYAK: Gecenin kalabalık ve son koşusu olan şartlı 3 4 yaşlı arap taylarının mücadelesinde oldukça zor tahmin edilebilecek denk güçte 18 atın bulunduğu koşuda sıralamam şablonundadır. 

1.AYAK: 8 BANKO
2.AYAK: 2,9,6,3,5,4,10
3.AYAK: 2 / 8,3,9,10
4.AYAK: 3 BANKO
5.AYAK: 10,7,13,6,3,2,1
6.AYAK: 2,6,15,1,13,4,8,5,12,10

SİZDE SİTEMİZDE YAZAR İSTİYORSANIZ İÇİN TIKLAYIN.