YENİ
17 ARALIK ŞANLIURFA TAHMİNLERİ ÖĞLE SAATLERİNE KADAR YAYINDA OLACAK! AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM ~ BİZİ DESTEKLEMEYE, DOSTLARINIZA ÖNERMEYE VE TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN...
17.12 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
-
17.12 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Eylül 2017 Cumartesi

Mami SAHIN

30 Eylul Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Sert grupta katıldığı Ankara’daki son yarışını beğendiğim Apasbey ile tırnağının ucuna getirilen Pirsuslu arasındaki mücadeleye, erkenden götürüldüğü Adana pistindeki çalışmalarında yeşil ışık yakan Çırak’da iştirak edebilir. Takı değişikliğine giden Abuzerhat, rakiplerinin eksiklerinden kendisine pay çıkarabilir.

SIRALAMAM: 3-6-2-1

4. Koşu: Sevdiği piste dönen Ofsayt, koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine Skorer, hızla istenilen seviyeye ulaşan Eserhan ile form tutma çabası içerisindeki Legend Of Caria ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı. 

SIRALAMAM: 1-2-4-7

5. Koşu: Start verildiği andan itibaren eğeri kayması sonucunda sonlarda güçlü gelen The Monster’e istenildiği gibi karşılık veremeyerek kazanabileceği sınavından 2.likle ayrılan Thor Man’i kendisini bir kez daha tercihleyen jokeyiyle birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Formunu sürekli geliştiren Feveran, aradan sonra yarış gören Little King ile ayağına çok çabuk olan Karafırat favorinin en küçük hatasını affetmezler.

SIRALAMAM: 5-6-4-3

6. Koşu: İstanbul’daki birbirinden başarılı son koşuları ardından şansını bu kez Adana’da deneyecek olan Mavidalga, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle yine çok şanslı. Ağır kilolarla koşmaya alışkın Gümbürgümbür ile yükselişini sürdüren Alderamin hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 4-1-5

7. Koşu: DİLBAĞI denendiği ve yarışı önlerde kabullendiği Ankara’daki son 2000 metrelik kum koşusunu 2.09.56 gibi oldukça başarılı bir dereceyle kazanırken çok daha formda rakipleri geride bırakan Senoş, hiçte yabancısı olmadığı piste bir kez daha kazanmaya yakın. Kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 5-2-3-6-8

8. Koşu: İstim üzerine getirilen Küçükcemre, formu ışıltılı Hafize Sultan, başarılı binicisi idaresinde Tilki, mesafe ayırt etmeyen Baba Metin ile açıklarını hızla kapatan Babakafkas ilk etapta düşünülmeli. Babaemir, Şehlevent ve Pirsus sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 4-5-6-1-9-2-3-7