YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Eylül 2017 Pazar

GanyanTime.com

4 Eylul Adanalı'nın BURSA Altılı Ganyan Tahmin ve Analizleri

 

BURSA 2. ALTILIM 

5.KOŞU: Son iki yarışını sert rakipler start alan YURTTAY, o koşuları ağır gelmediyse, uygun rakipleri yanında en şanslı isim olacaktır. Yaklaşık altı ay aradan sonra sıkıştırılmadan bir yarış gösterilen BERATBEY bugün daha hazır gireceği koşuda favoriye ciddi rakip olup, GÖKBAKIR ve DÖKERBEY hataları geri çevirmez. 

6. KOŞU: İdeal mesafesinde koşacak olan DAYIM BENİM pisti yadırgamaz ise en şanslı isim. ORADINARIO rakip olup mesafeyi kısaltması halinde, PERFECT WARRIOR uygun rakipleri yanında bir diğer şanslı isimdir. 

7. KOŞU: Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan ÖNCÜPINAR, güçlü kan hattı ve kusursuz idmanlarıyla günün bir diğer alternatif bankosu olacaktır. 

9. KOŞU: Daha önce iştirak ettiği koşularda, bu guruba istinaden çok sert rakiplere mücadele edip tabela dibinde bitirdiği yarışlarla bu sefer oldukça iyi müsait rakipleri yanında ağır kilosu sorun yaratmaz ise çok rahat kazanacaktır. 

11,7,5,4,9,10
2 / 13,8,7
1,5,4
12 / 1,2,6
1,2,3,6
2 / 14

KUPON BEDELİ: 138.24 TL 
MİSLİ KUPON BEDELİ: 4.32 TL

BOL ŞANSLAR 
SAYGILARIMLA