YENİ
19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
ÜCRETSİZ AT YARIŞI PORTALI GANYAN TIME TAKİPTE KALIN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ VE DESTEKLERİNİZİ ESİRGEMEYİN.

4 Eylül 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

4 Eylul Barış Düşmez BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

4. Koşu: 5 numaralı ONURKAAN OĞLU, 7 numaralı TEKMUTLU ve 4 numaralı KOZAN ŞAHI ekonomik kuponlara eşit olarak yazılmalı. 9 numaralı CEHENNEM ATEŞİ ile 3 numaralı KILIÇALP sürprizlerim.

5. Koşu: Gördüğü koşu ile açıklarını kapayan 13 numaralı BERATBEY birinciliğin en güçlü adayıdır. Formunu oldukça ilerleten 2 numaralı YURTTAY en sert rakibidir.

6. Koşu: İstanbul'da kazandığı son koşusuyla bizleri yanıltmayan ve kazandığı jokeyi Selim Kaya ile İstanbul'dan hedef yapılarak bu koşuya gelen 1 numaralı DAYIM BENİM'i birinciliğe bir kez daha yakın görüyorum. 6 numaralı PERFECT WARRIOR en sert rakibidir.

7. Koşu: Gördüğü koşunun ardından daha iyi duruma gelen 6 numaralı YÜCEDAĞ başta olmak üzere, 12 numaralı ÖNCÜPINAR, 1 numaralı AYKARA ve 2 numaralı GÖZGESİZ eşit olarak kuponlara yazılmalı.

8. Koşu: Tekrar grubuna dönen 1 numaralı ALAÇATI AĞASI birinciliğin en güçlü adayı olup riski sevenler tarafından tek yazılabilir. 2 numaralı MONTANA ile 6 numaralı HALİLŞAH rakip yazacaklara önerilerim.

9. Koşu: Denk isimlerin birincilik mücadelesine sahne olacak günün son ayağına; 14 numaralı ALL ACCOUNTED FOR başta olmak üzere bütçenizin elverdiği ölçüde çok at yazmanızı tavsiye ediyorum.


19.02 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------

19.02 Ş.URFA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

19.02 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN