YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Eylül 2017 Pazar

GanyanTime.com

4 Eylul Beygir.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Tabela dışı kaldığı son koşularını ölçü almadığımız FARKATAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken ERSEZAR (3) ve DEFNETAY (7) ciddi rakipleri olup BIRUSK (1) ihmal edilmemelidir.

2.Koşu: Tabela dışı kaldığı son startını ölçü almadığımız KAR SAVURAN (2) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Hafif kilolu THE MONSTER (5), son koşularıyla dikkat çeken PRINCESS CROCUS (3) ve SPARTAN PAY (4) ciddi rakipleridir.

3.Koşu: İyi form durumunu son koşularına da yansıtmış olan HARD STONE (8) ve son startıyla dikkat çeken THE FLAMINGO (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir. GRAND SPRING (6) ve AKDENİZLİ (2) ciddi rakipleridir.

4.Koşu: Aynı mesafeli son startıyla dikkat çeken EUPHRATES (3) ilk şanslı isim olup iyi bir form yakalamış olan PRENSES ASLI (9) ciddi rakibidir. BOLKAR AĞA (1) ve SEVİMLİ İKİ (6) sonraki ihtimallerdir.

5.Koşu: Çim pistteki son koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan VİCDANSIZ (5) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. MÜCBİR (3) ciddi rakibi olup ÜÇÜK DEMİRKIRIM (8) ihmal edilmemelidir. GÜVENER (10) sonraki ihtimaldir.

6.Koşu: Çim pist koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan BİRKASIM (3) iyi form durumuyla kazanmaya en yakın isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken YOLDAŞ (5) ciddi rakibi olup TAŞKIR (2) ihmal edilmemelidir. BAŞPEHLİVAN (1) sonraki ihtimaldir.

7.Koşu: Kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren KÜÇÜK MATRA (2) ilk şanslı isimdir. MAGFELLOW (4) ciddi rakibi olup çim pist yarışlarıyla dikkat çeken KAZİMBABA (1) ihmal edilmemelidir. FEYAZAN (3) sonraki ihtimaldir.

8.Koşu: Aynı pistteki ilk startını kazanmış olan HALLAÇOĞLU (6) ilk şanslı isimdir. Son koşusunu ölçü almadığımız PISCES (5) ve kum pist yarışlarıyla dikkat çeken DOCTOR POL (1) ciddi rakipleri olup GİRAY KASIRGASI (2) ihmal edilmemelidir.