YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

4 Eylül 2017 Pazartesi

GanyanTime.com

4 Eylul Beygir.com BURSA Tjk At Yarışı Tahmini, Koşu Yorumları

 

1.Koşu: Aynı pistteki başarılı yarışlarıyla dikkat çeken ECLIPSE (8) ilk şanslı isimdir. Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan GÜMÜŞKUŞAK (3) ciddi rakibi olup SERRACEM (10) ve YABANCI GELİN (12) sonraki ihtimallerdir.

2.Koşu: İlk startını çok rahat kazanmış olan BOMBACAN (3) ve kazandığı koşu sonrası formunu sürdüren SONEMİR (5) birlikte şans verdiğimiz isimlerdir. SÜNGÜTAY (9) ciddi rakipleri olup AYSEL HATUN (6) ihmal edilmemelidir.

3.Koşu: Aynı pistte start aldığı koşularda başarılı neticeler elde etmiş olan LADY CARINA (3), iyi bir form yakalamış olan BABA FERHAT (1), son yarışlarıyla dikkat çeken BERBATOV (5) ve NEHİR CAN (4) öncelikle şans verdiğimiz isimlerdir.

4.Koşu: İlk startında başarılı bir üçüncülük elde etmiş olan ONURKAAN OĞLU (5) ilk şanslı isimdir. Son yarışlarıyla dikkat çeken TEKMUTLU (7) ciddi rakibi olup KOZAN ŞAHI (4) ihmal edilmemelidir. CEHENNEM ATEŞİ (9) sonraki ihtimaldir.

5.Koşu: Kum pist performansıyla dikkat çeken ekürili BERATBEY (13-11) öncelikle şans verdiğimiz isimdir. Artan formunu son koşularına da yansıtmış olan YURTTAY (2) ciddi rakibi olup ekürili DÖKERBEY (7-3) ve BURAKŞAH (6) ihmal edilmemelidir.

6.Koşu: Çim pist performansıyla dikkat çeken FAIR MONT (2) ve iyi bir form yakalamış olan ekürili PERFECT WARRIOR (6-3) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup DAYIM BENİM (1) ciddi rakipleridir. AYZA (8) ihmal edilmemelidir.

7.Koşu: Aynı pistteki ilk startıyla dikkat çeken ekürili YÜCEDAĞ (6-9) birinciliğe en yakın isimdir. İlk çim koşusunda başarılı bir performans sergilemiş olan AYKARA (1) ciddi rakibi olup GÖLGESİZ (2) ve ÖNCÜPINAR (12) sonraki ihtimallerdir.

8.Koşu: Uyumlu jokeyiyle ilk koşularında başarılı neticeler elde etmiş olan HALİLŞAH (6) ve FLASHDANCE (4) öncelikle şans verdiğimiz isimler olup son startını ölçü almadığımız ALAÇATI AĞASI (1) ciddi rakipleridir. MONTANA (2) sonraki ihtimaldir.

9.Koşu: İyi bir form yakalamış olan BRAVE DECISION (2) etkili jokeyiyle öncelikle şans verdiğimiz isim olup son startını rahat kazanmış olan FLY TIME (7) ve hafif kilolu STORMBELL (8) ciddi rakipleridir. TOPRAKHAN (4) ihmal edilmemelidir.