YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Eylül 2017 Pazar

Mami SAHIN

4 Eylul Nesine.com ADANA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form yakalayan Hard Stone ile tırnağının ucuna getirilen The Flamingo arasındaki mücadeleye, tempolu yarışları seven Grand Spring’de iştirak edebilir. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Fast Khan, problemleri giderilmiş görünen Akdenizli, açıklarını kapatan Divine Power ile takı değişikliğine giden Matiz zorlu koşuda kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 8-4-6-9-2-3-5

4. Koşu: Erken yürüdüğü Ankara’daki son 1200 metrelik kum koşusunda, sonlarda bariyer dibinden güçlü gelen Özalak ile fotoya kadar nefes kesen bir mücadeleye girişen Euphrates, oldukça başarılı bir 2.likle ayrıldı. Formunu sürekli geliştiren tayı birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Tabela dibinde tamamladığı son yarışı bu grup için yeterli Prenses Aslı ve idmanlarında sürekli iyi dereceler sergileyen Yardımcı Ceylan favorinin sert takipçileridir.

SIRALAMAM: 3-9-10

5. Koşu: Ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo avantajı bulunan Küçük Demirkırım, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Vicdansız, sevdiği piste koşuya ağırlığını koyacaktır. DİLBAĞI takan Mücbir, etkisiz son yarışını bizlere unutturabilir. Yükselişteki Güvener ile aşama içerisindeki Gülen Efe en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 8-5-3-10-1

6. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Birkasım, önde kuracağı sert temposuyla bir beyaz bayrak ayna yarışı çıkarabilir. İstikrarlı Yoldaş ile artan kondisyonuyla Temizkaan öncelikli takipçileri. Başpehlivan ve Taşkır ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 3-5-7-1-2

7. Koşu: Yarış yaşamı boyunca bu pist ve mesafede katıldığı 10 startından 7’sini kazanan formda Küçük Matra, başarılarına bir yenisini eklemeye çok yakın. Yeni yeni kendini bulan Kazimbaba ve istim üzerindeki Feyazan en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 2-1-4

8. Koşu: Aradan sonra Ankara’da katıldığı 1400 metrelik kum koşusunda oldukça başarılı bir 3.lük sergileyen Hallaçoğlu, koştukça çok daha iyi yerlere gelebilecek kalibrede. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6 // 5-9