YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Eylül 2017 Pazar

Mami SAHIN

4 Eylul Nesine.com BURSA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olmasına rağmen uzun süreden beridir eksiksiz hazırlanan Nurağa, kalite safkan Bakibey'in tam kardeşidir. Ekibinin büyük beklentiler içerisindeki safkana ilk şansı veriyorum. Formunu sürekli geliştiren Eclipse ile tırnağının ucuna getirilen Gümüşkuşak fazlaca ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 5-8-3

2. Koşu: Kocaeli pistindeki ilk 1200 metrelik kum koşusunda, startla birlikte önde tarafta iyi bir tempo kuran ve fotoya kadar yanına hiçbir rakibini yaklaştırmadan 1.24.59 gibi oldukça başarılı bir dereceyle kolay ve gösterişli kazanan Bombacan, ilgilileri tarafından aynı titizlikle hazırlanmış görünüyor. Uyumlu binicisi ve orijin olarak yatkın olduğu piste tayın bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 3

3. Koşu: Uzun mesafedeki başarısız son yarışında binicisi tarafından fazlaca sıkıştırılmayan Lady Carina, çok daha başarılı olduğu bu tip mesafelerde kuponlara öncelikli yazılmalı. Bir yarışı diğerini tutmasa da yabancısı olmadığı piste İlkerbeyli, favorinin sert takipçisidir. Zaman zaman ters koşabilen Nehir Can ve güzel bir hazırlık döneminden geçen Baba Ferhat kollanılması gereken diğer isimler.

SIRALAMAM: 3-2-4-1

4. Koşu: Kocaeli pistinde iştirak ettiği ilk kum koşusunda gayet tatminkar bir 3.lükle ayrılan Onurkaan Oğlu, edindiği tecrübeye bu kez çok daha farklı bir sonuçla ayrılabilir. Her geçen gün üzerine koyan Kozan Şahı ile eli kulağına getirilen Tekmutlu fazlaca ihmale gelmezler. Etkisiz kaldığı son yarışını gücüne ölçü almadığım Cehennem Ateşi, kendisini affettirmeye çalışacaktır.

SIRALAMAM: 5-4-7-9 // 12-11

5. Koşu: Aradan sonra katıldığı ilk 1400 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın dış kulvardan yaptığı ciddi ataklarıyla başarılı bir 2.liğe imza atan Beratbey, çok daha hazırlıklı gireceği bu sınavında gruba üstünlük sağlayabilir. Pist ayırt etmeyen formda Yurttay, kantarmasını iyi okuyan binicisiyle yarışa ağırlığını koyacaktır. Eküri destekli Burakşah, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edebilir. Kazanarak moral bulan Dökerbey ile eski gücüne ulaşma çabası içerisindeki Gökbakır daha sonra düşünülebilir.

SIRALAMAM: 13-2-6-7-8 // 1-5

6. Koşu: İzmir'de kazandığı son yarışının bir tesadüf olmadığını döndüğü İstanbul'da yaptığı 1000/0.58.5 - 400/23.5 R rekor dereceli galobuyla bir kez daha gözler önüne seren El Asesino, sertleşen rakiplere rağmen başta şans verdiğim isimdir. Yarış seçilerek koşturulan Oradinario ile İstanbul'dan kazanarak iddialı giden Dayım Benim koşunun gidişattını değiştirebilecek diğer şanslı safkanlardır. Form tutma çabası içerisindeki Perfect Warrior, ekürisiyle birlikte üst sıraları zorlayabilir.

SIRALAMAM: 9-5-1-6

7. Koşu: Çok daha formda rakipler arasındaki son 4.lüğü bu grup için yeterli Gölgesiz, aprantisi tarafından iyi idare edildiği takdirde ekibinin yüzünü güldürecektir. Başarılı ilk koşusu ardından dinlendirilen ve tekrar hız verdiği çalışmaları olumlu Yücedağ, birinciliğin bir diğer güçlü adayı konumunda. Güzel bir form tutturan Aykara'nın eli kulağında olduğu gözlerden kaçmıyor. Güçlü bir orijine sahip Öncüpınar, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 2-6-1-12

8. Koşu: Ankara ve İstanbul'da çok ciddi rakipler arasında katıldığı son koşularında adından bahsettirmeyi başaran Alaçatı Ağası, yarışlarının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmediği takdirde birinciliğe çok yakın. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 6-2-3-7

9. Koşu: Starttan düzgün çıktığı taktirde ne denli farklı koşabileceğini kolay kazandığı son yarışı ile bir kez daha kanıtlayan Fly Time, güzel bir uyum yakaladığı Bursa pistinde yine çok şanslı. Ekibinin güvendiği Toprakhan, açıklarını hızla gideren Eryn ile tabela diplerindeki son koşuları bu grup için ışıltılı Brave Decision en küçük hatayı affetmezler. All Accounted For ve Bay Jak sürprizlerim.

SIRALAMAM: 7-4-1-2-14-13